Vadné barvy ve hře

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Roland
Nováček
Posts: 7
Joined: 15:04 04. May 2013

Vadné barvy ve hře

Post by Roland »

Zdravím,

dodržel jsem vše podle návodu ale mám vadné barvy (barvy jsou v pořádku dokud se nepokusím vybrat jinou potom to už zobrazí u každé barvy jen tu co vidíte na screenshotu)


http://www.2imgs.com/0d7794be6d


Mám nainstalováno:

v tomto pořadí jsem instaloval

1. Neverwinter Nights - Diamond Edition (2005) [GOG]
- Hra je již ve verzi 1.69 proto jsem patch neinstaloval
- Obsahuje SoU, HotU, Kingmaker.

2. CEP 2.1

3. Čeština

4. Povinné Haky /hak

5. thalie1-1.tlk /tlk

6. Portrét packy
Zajímalo by mě proč balík portrétů od Braenn [10.01.2010] obsahuje uplně ty stejně portréty ani jeden navíc než Velký balíček portrétů (doporučené) [7.5.2007]

a proč je v breann pack nwupdate1.14.exe ???

7. Nepovinné do /override
  • CEPhlavy
  • coloredicons
  • hlasy
  • low_CC_Override (Vzhledy nemrtvých a orků)
  • prsty
Nevíte někdo prosím kde mohla nastat chybka?:)

Diky za pomoc

ps:Měli by jste vážně pouvažovat o nějakém instalátoru, i když to není nic technicky ultra složitého je to zbytečný pain co odrazuje potencionální nováčky!
Last edited by Roland on 16:34 04. May 2013, edited 1 time in total.
User avatar
Roland
Nováček
Posts: 7
Joined: 15:04 04. May 2013

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Roland »

Problém přetrvává i když odeberu složku /override takže v tom to pravděpodobně nebude
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Shaman88 »

Ukaž screenshot, pořád nerozumím co máš za problém.
User avatar
Roland
Nováček
Posts: 7
Joined: 15:04 04. May 2013

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Roland »

Ten screenshot jsem tam dával ale přímá adresa na obrázek není permanentní, teď už je to opraveno :)
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Shaman88 »

Nejsem si jistej jestli tam je správně nahranej ten patch 1.69.
Určitě bych hru spouštěl jako správce, nastavil bych tam také kompaktibilitu s windows XP.
Pokud to nebude stačit doporučuju zkusit toto:
Oprava, tady máš přímo link na ten soubor: http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=161910
Mělo by to opravit patch NWN, pokud je v něm nějaká chyba.
User avatar
D_E_K_A
Mistr
Posts: 991
Joined: 22:59 03. Aug 2011

Re: Vadné barvy ve hře

Post by D_E_K_A »

Zkus si trochu pohrát i s nastavením ve hře třeba klidně v singlu. Mně třeba blba děsně dávno textura vody i v singlu. Pak jsem zakázal třpytivou vodu a ejhle, bylo po problému. (celé to hru shazovalo předtím i v singlu)
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
User avatar
Roland
Nováček
Posts: 7
Joined: 15:04 04. May 2013

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Roland »

Indeed :) ten patch to vyresil i kdyz nevim proc to hlasilo v loaderu ze hra je verze 1.69

Patch rozbil cestinu ale reinstalace cestiny a vse jede jak ma :)

Dik moc :)

jen takový detail nevíte jak je to s těma portrétama nevidim smysl nějakého breans pack když jsou tam nachlup ty stejný portréty jako v tom větším packu (navíc tam je pouze nějaký bordel typu nwnpatch.exe)
Last edited by Roland on 17:01 04. May 2013, edited 1 time in total.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Shaman88 »

Celkově nevadí různé balíky do portrétů. I kdyby přidali jen některé portréty navíc.
Taky některé balíky nahazují nové verze portrétů.
Já třeba mám nahráno asi 10 balíků z nichž každý přepsal něco v těch předešlých.
User avatar
Roland
Nováček
Posts: 7
Joined: 15:04 04. May 2013

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Roland »

Shaman88 wrote:Celkově nevadí různé balíky do portrétů. I kdyby přidali jen některé portréty navíc.
Taky některé balíky nahazují nové verze portrétů.
Já třeba mám nahráno asi 10 balíků z nichž každý přepsal něco v těch předešlých.
JJ určitě se ty balíčky mohou krýt to chápu ale pointa je v tom že na svém webu nabízíte dva a ten breanspack nepřidá jedinej portrét navíc vzhledem k tomu vetšímu balíčku.

+ jak jsem říkal autor tam nezapoměl přibalit bordel nějaké bmp a .exe soubor :)
Last edited by Roland on 17:04 04. May 2013, edited 1 time in total.
User avatar
D_E_K_A
Mistr
Posts: 991
Joined: 22:59 03. Aug 2011

Re: Vadné barvy ve hře

Post by D_E_K_A »

Další balíky portrétu najdeš i ke stažení zde na fóru v příslušné sekci od Lorda_Berserka: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... &start=345

Asi bych je i doporučil. ;)
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Shaman88 »

Možná že aktualizuje, ono celkově je tam hodně portrétů co se jmenují stejně a jsou ve skutečnosti jiné....
User avatar
Roland
Nováček
Posts: 7
Joined: 15:04 04. May 2013

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Roland »

Super v tom případě je logický krok ty dva zrušit a nabízet ke stažení ten spojený balíček od berserka :)

Jinak že se jmenují stejně ale jsou jine je ultrafail to vůbec pak nabízet ke stažení

někomu se jeden charakter zobrazí jinak (na základě jaký balíček nainstaluju první) než kolegovi vedle lal? Třeba místo elfa uvidí orčí ksicht ok :)
User avatar
Roland
Nováček
Posts: 7
Joined: 15:04 04. May 2013

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Roland »

Doporučoval bych na web připsat aby i majitelé diamond a diamond GOG edice opatchovali hru mě to dokonale zmátlo v loaderu (nwn.exe) hru hlásilo jako 1.69.
Craghack
Nováček
Posts: 6
Joined: 14:37 05. May 2013

Re: Vadné barvy ve hře

Post by Craghack »

Je tu malinkej problem s tim crashovanim pri tvorbe charu, myslis ze tam je nejaky corrupt soubor nebo to ma souvislost s velikosti ram? Me to treba pokazde crashne. (win7 x64 2gb ram)
Locked