Nahlášení o napadení účtu
Re: Nahlášení o napadení účtu
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 6&p=183568 (nečtěte to do hloubky, nebo se zacyklíte...)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Nahlášení o napadení účtu
Tři hodiny Třicetsedm minut, postava Frana zůstává víceméně konstantní, postava druhá je neustálá proměnná. V tuto hodinu hrají jen nolifeři a bugeři. Za nás nolifery - ve hře nejsme, hráli jsme cosi jiného.
- Attachments
-
- corpus delicti.jpg (17.31 KiB) Viewed 2819 times
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Nahlášení o napadení účtu
Každý, kdo činností buggera přišel o nějaké peníze, ať se hlásí mi do PM s částkou, která mu má být navrácena. Jde o to, ať to máme všechno po kupě a nic se nevrací dvakrát, nebo ať se na nikoho nezapomene.
Přepošlu to na DM forum a budeme to dále řešit.
V nejlepším případě připište, kdy budeme dnes a v nejbližších dnech ve hře k dispozici, ať vám to můžeme jednoduše vrátit.
Přepošlu to na DM forum a budeme to dále řešit.
V nejlepším případě připište, kdy budeme dnes a v nejbližších dnech ve hře k dispozici, ať vám to můžeme jednoduše vrátit.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Nahlášení o napadení účtu
Kdyby tu nebyly ty hloupé výhody pro subrasy a jejich bonus do vlastností, tak by to nabugovat nešlo. Nebo se mýlím?
Nejlepší by bylo zapnout kontrolu postav a zrušit bonusové vlastnosti všech subras. Subrasa se hraje pro zábavu a ne pro vlastnosti.
Nejlepší by bylo zapnout kontrolu postav a zrušit bonusové vlastnosti všech subras. Subrasa se hraje pro zábavu a ne pro vlastnosti.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Nahlášení o napadení účtu
Pokud zapneš ELC tak jde bugovat zhruba ve stejném rozsahu, jen jinak.-RoF- wrote:Kdyby tu nebyly ty hloupé výhody pro subrasy a jejich bonus do vlastností, tak by to nabugovat nešlo. Nebo se mýlím?![]()
Nejlepší by bylo zapnout kontrolu postav a zrušit bonusové vlastnosti všech subras. Subrasa se hraje pro zábavu a ne pro vlastnosti.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Nahlášení o napadení účtu
Ale přímou úpravu vlastností postav to zamezí.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Nahlášení o napadení účtu
No tak nebude tu běhat postava se silou 80 ale postava na 1. lvlu s podobou draka.Prasokralik wrote:Ale přímou úpravu vlastností postav to zamezí.
Té síly si DM všimnou, featu navíc, toho si nevšimne nikdo....
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Nahlášení o napadení účtu
Až na každého kdo ho v té proměně uvidí že... nemluvě o tom, že ty stávající krádeže by byly pro lvl 1 nemožné bez ohledu na proměny.
Co se itemů se skilly navíc týká, lze udělat scan invu u avatara pro postavy které ještě nemají svázanou lokaci s chrámem. (a pokud bys s nima chtěl obzvlášť vypéct, lze tam dokonce nastavit, jaké itemy to má rovnou jejich vlastností zbavit)
Ale ono je asi lepší tu nechat pobíhat trotly co vykrádají inv každému koho potkají a argumentovat že takový buger se hledá snáz.
Mimochodem co tě vede k myšlence, že dokud neomezíš "snadno odhalitelné" bugery tak tu ti "hůře odhalitelní" nebudou?
Co se itemů se skilly navíc týká, lze udělat scan invu u avatara pro postavy které ještě nemají svázanou lokaci s chrámem. (a pokud bys s nima chtěl obzvlášť vypéct, lze tam dokonce nastavit, jaké itemy to má rovnou jejich vlastností zbavit)
Ale ono je asi lepší tu nechat pobíhat trotly co vykrádají inv každému koho potkají a argumentovat že takový buger se hledá snáz.
Mimochodem co tě vede k myšlence, že dokud neomezíš "snadno odhalitelné" bugery tak tu ti "hůře odhalitelní" nebudou?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.