Diky.
s pozdravom
Sinta
váš Lesný elf
a to se chlubíš nebo si stěžuješ?Skipp wrote:životopis svojej postavy som poslal Daanrimu takže očakávam že dostanem svoj 3 lvl:)
Diky.
s pozdravom
Sinta
váš Lesný elf
Tak zmen font z 48 na 10igor wrote:Pořád platí to že za každou A4 jsou 3 lvly? Já už sem sepsal 6A4...[/vtip]
za příliš dlouhý životopis jsou 3 lvl dolů... [/vtip]igor wrote:Pořád platí to že za každou A4 jsou 3 lvly? Já už sem sepsal 6A4...[/vtip]
DenGrasse wrote:a to se chlubíš nebo si stěžuješ?Skipp wrote:životopis svojej postavy som poslal Daanrimu takže očakávam že dostanem svoj 3 lvl:)
Diky.
s pozdravom
Sinta
váš Lesný elf
A peklo je, když polovinu těch písmenek ani neznám.Rejty wrote:Jestli nekdo cte po pismenkach a nebo slabikach, tak to jo.
Uprimnou soustrast.Theogil I wrote:A peklo je, když polovinu těch písmenek ani neznám.