Neverwinter online
Neverwinter online
http://nw.perfectworld.com/
Tak co kdo z vás to už zkusil??? Musím říct že je to velice dobře provedené a hlavně ten toolset tvoení dungů uplně imba...
Tak co kdo z vás to už zkusil??? Musím říct že je to velice dobře provedené a hlavně ten toolset tvoení dungů uplně imba...
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Neverwinter online
Mě to přišlo jako wowko nebo přinejlepším Lineage 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Neverwinter online
No celkem se v tom začínám nudit.
Mám cca 30 lvl, ale příjde mi že tomu trošku chybí myšlenka. Nějaký světopříběh aby hráči bojovali proti sobě.....
Mám cca 30 lvl, ale příjde mi že tomu trošku chybí myšlenka. Nějaký světopříběh aby hráči bojovali proti sobě.....
Re: Neverwinter online
Tak co od toho očekávat... D&D to neni, akorát vykradli mečové pobřeží...
Pokud by k tomu přistoupili jinak a nedělali to zaběhlým způsobem, bylo by to velice zajímavé...
Takhle to spadlo do sekce trash... alespoň pro mě...
Pokud by k tomu přistoupili jinak a nedělali to zaběhlým způsobem, bylo by to velice zajímavé...
Takhle to spadlo do sekce trash... alespoň pro mě...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Neverwinter online
Nic nevykradli. Na vše mají licence.innfra wrote:Tak co od toho očekávat... D&D to neni, akorát vykradli mečové pobřeží...
Pokud by k tomu přistoupili jinak a nedělali to zaběhlým způsobem, bylo by to velice zajímavé...
Takhle to spadlo do sekce trash... alespoň pro mě...
Az ted jsem objevil možnost vstupovat do těch hráčských questů a to je celkem paráda. Mnoho hodin zábavy navíc.
Hodně se těším na PvP. Na těch nižších lvlech tomu vládnou celkem twinkové, takže se tam moc dobře pvp zahrát nedá. Jinak pokud to hraješ ve více lidech tak je to hned o něčem jiném. Parta 3-5 lidí... je mazec, v podstatě nemáš nikde problém a můžeš v instancích rovnou i do dungeonů... (což jsem nepochopil jak to mám dělat když chci jít do dungu solo....)
Re: Neverwinter online
Když chceš jít solo tak prostě hodíš queue pro dungeon kterej je v tvém level range je to stejný jako queue na PVP nebo skirmishe klávesa K nebo L.
A jinak abych taky přidal svůj názor: Systémově mi to dost přijde jako když vzali Diablo III hodili to do 3D z "2.5D" přidali skill point systém aby hráče donutili k dalším nákupům reskill itemů hlavně až vyjdou nový paragony který jsou teď jen jeden u každý classy (klasika u PWE) ale když tohle všechno člověk odmyslí ta hra je docela zábavná když si chcete jen tak zkusit akčnější RPG z FR světa. K tomu bych ještě přidal že se mi docela líbí jak je ten svět nastavenej takhle celkem "krátce" po spellplague. nadruhou stranu je škoda že člověk může hrát jen "kladný" postavy už jen podle výběru boha.
Edit: A pokud jsi Shamane myslel Solo jako jít vyloženě solovat dungy musíš najít na mapě vchod do dungeonu a odsouhlasit že víš že nemáš doporučenou partu pro ten dung pak by tě to mělo pustit.
A jinak abych taky přidal svůj názor: Systémově mi to dost přijde jako když vzali Diablo III hodili to do 3D z "2.5D" přidali skill point systém aby hráče donutili k dalším nákupům reskill itemů hlavně až vyjdou nový paragony který jsou teď jen jeden u každý classy (klasika u PWE) ale když tohle všechno člověk odmyslí ta hra je docela zábavná když si chcete jen tak zkusit akčnější RPG z FR světa. K tomu bych ještě přidal že se mi docela líbí jak je ten svět nastavenej takhle celkem "krátce" po spellplague. nadruhou stranu je škoda že člověk může hrát jen "kladný" postavy už jen podle výběru boha.
Edit: A pokud jsi Shamane myslel Solo jako jít vyloženě solovat dungy musíš najít na mapě vchod do dungeonu a odsouhlasit že víš že nemáš doporučenou partu pro ten dung pak by tě to mělo pustit.
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Neverwinter online
Co bys čekal cryptic... Jak to vidim je to vzatej systém ze STOvka...
Nic proti, je jen otázkou, kdy to zpřístupní jako rozšíření... Ve STOvku zas zpřístupní 21týho romulany...
Je to o penězích...
Zahrát, pokochat a zahodit.
Poslední dobou to vidím nějak černě... jsem hoodně kritickej i k novým titulům...
Možná bych to i ze srandy zkusil, až budu mít chuť a zapařil to rád v nějaký skupině, protože to jediný mě baví na STOvku, krom žánru startreku...
Nic proti, je jen otázkou, kdy to zpřístupní jako rozšíření... Ve STOvku zas zpřístupní 21týho romulany...
Je to o penězích...
Zahrát, pokochat a zahodit.
Poslední dobou to vidím nějak černě... jsem hoodně kritickej i k novým titulům...
Možná bych to i ze srandy zkusil, až budu mít chuť a zapařil to rád v nějaký skupině, protože to jediný mě baví na STOvku, krom žánru startreku...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Neverwinter online
Neverwinter je všechno co Neverwinter nights 2 chtělo být.
NWN 1 je diametrálně odlišná hra.
NWN 1 je diametrálně odlišná hra.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Neverwinter online
epic trash tato hra to snad nemysli ani vazne
Re: Neverwinter online
Zatím jsou tři servery co jsem koukal, ale chybí mi tam RP ze strany hráčů, zatím jsem jen viděl lítát hráče všude možně a v area channelu kvákání kdo chce co prodat. == WoW
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Neverwinter online
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Neverwinter online
MMORPG to bude sice asi fajnový, ale bude to stejně tak jako ostatní hry s velkými světy a mnoha hráči jen MMOG bez toho RP 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Neverwinter online
hrajete sandbox roleplaying hru kde maj vase akce nejaky vliv na herni svet a vychvalujete tu epickou linearni p2w sracku typu PWE neverwinter. LOL si to uzijte lamky
best games ever:
Ultima Online dokud z toho EA (fuck you EA) neudelalo svoje zrudne frankeinstonovo monstrum
NWN1 pw pokud by vsechny servery nezavadeli nejake tragicke opatreni a limity proti creeperum (fuck u EQ) aby je donutili delat sex po internetu v krcme.
best games ever:
Ultima Online dokud z toho EA (fuck you EA) neudelalo svoje zrudne frankeinstonovo monstrum
NWN1 pw pokud by vsechny servery nezavadeli nejake tragicke opatreni a limity proti creeperum (fuck u EQ) aby je donutili delat sex po internetu v krcme.
Re: Neverwinter online
Zapomel jsem na naky pecicky typu Shadowbane ale to by takovy emo uplakanci neustali kdyby vam nekdo zboural cely mesto tady staci ze se vam ztrati medak z kapsy a misto toho aby tu byla moznost ze vam nekdo rp cmajzl mesec tak pisete gm na forum. Jste takova crybaby carebear family ufnukanku
Re: Neverwinter online
ESO už se tu řešilo, těžko říct jak dopadnou, ES byly vždy singleplayer, těžko říct jak se tvůrcům podaří překopat zažitou soloplay v MMORPG. Každopádně s češtinou si nedělám naděje a že by to bylo zadara tak o tom fakt vůbec ani nepřemýšlím.
http://www.youtube.com/watch?v=cWaq6Pc8drM
Co mi trochu kazí těšení je fakt, že mi všechny tyhle trailery přijdou přeplácané. Na SKYRIMu se mi líbila právě severská jednoduchost, hory, pláně, led, sníh a ocel. Bez zbytečných grafických magických nesmyslů kolem (myšleno plamenné meče, aury, magické jiskry a takové to pestrobarevné cosi co nejde nikdy jakkolivc identifikovat). ESO mi přijde zatím opravdu graficky příliš všemi barvami hrající a to co udělalo ze SKYRIMu výbornou hru mému oku tady chybí.
Shadowbane neznám, kouknu.
http://www.youtube.com/watch?v=cWaq6Pc8drM
Co mi trochu kazí těšení je fakt, že mi všechny tyhle trailery přijdou přeplácané. Na SKYRIMu se mi líbila právě severská jednoduchost, hory, pláně, led, sníh a ocel. Bez zbytečných grafických magických nesmyslů kolem (myšleno plamenné meče, aury, magické jiskry a takové to pestrobarevné cosi co nejde nikdy jakkolivc identifikovat). ESO mi přijde zatím opravdu graficky příliš všemi barvami hrající a to co udělalo ze SKYRIMu výbornou hru mému oku tady chybí.
Shadowbane neznám, kouknu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1