Ja jsem planoval ruzne zpusoby zkouseni lektvaru, ale zatim to neni napsane. Vetsina lektvaru neni nebezpecna. S nekterymi je lepsi napred trisknout o zem. Dobry zpusob zkouseni muze byt, nalit lektvar na jidlo a nekomu to dat snist. Pokud prezije, tak to treba vyzkouset na pritelickovi a nakonec na sobe.DenGrasse wrote:to sice ne, ale máš určité tušení jestli je to k pití, nebo tím jde něco rozleptat... a můžeš podniknout spousty pokusů s jednotlivými třeba kapkami, zatímco engine ti umožňuje jen konzumaci/použití celého výrobku.... ten popisek by byl jakási náhrada. nemusel by být konkrétní, jen navádějící.kucik wrote:Popisek urcite ne. Kdyz neco uvaris a nelijes to do flasky, tak se na ni prece hned zazracne nevytvori etiketa s popisem ucinku.
Ale jak uz jsem psal. Alchymie je nebezpecny craft.