No, když mi někdo začne přát pěkný den uprostřed boje kdy ze mě crčí krev a pak odejde nebo když postava běží kolem mě a za běhu pozdraví, tak to mi opravdu přijde divný a na seznamování to nevypadá. Za tim si stojim a tečka. Někoho to může prudit stejně jako přepady zláků.Neithan1 wrote:ked ta niekto pozdravi aj ked ta nepozna, treba ta chce spoznat
zbytečne zabiti
Re: zbytečne zabiti
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: zbytečne zabiti
tak sakra to je rozdil jako prase,jsi asi z jine planety pozdrav ani jednu stranu nic nestoji vis:)igor wrote:No, někdo napíše svůj názor na zbytečné zabití - zlej přepad postavu a zabil jí. A vadí mu to. Potom se najde někdo, komu přepadávání nevadí (např. já) a napíše že mu vadí zase druhej "extrém" - zdraviči. Protože chce naznačit že každá mince má dvě strany a někomu vadí tohle a někomu opak. Někdo souhlasí s jednim, někdo s druhym, každej napíše svůj názor a tomu se říká diskuse.Sorrow wrote:At koukam jak koukam na nazev topic, stale nevidim souvislost...
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: zbytečne zabiti
no ked to beries takto tak ti to samozrejme nemozem brat, ale stale sa mi to zdravenie nezda tak strasne. navrhujem kompromis.. vzdy ked ta niekto pozdravi zabi ho.. aspon bude na fore veseloigor wrote: No, když mi někdo začne přát pěkný den uprostřed boje kdy ze mě crčí krev a pak odejde nebo když postava běží kolem mě a za běhu pozdraví, tak to mi opravdu přijde divný a na seznamování to nevypadá. Za tim si stojim a tečka. Někoho to může prudit stejně jako přepady zláků.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: zbytečne zabiti
Danielfojt: Dyk sem ti napsal že kdyby si dal vědět DM tak by ti ty expi i vrátil a nemusel si to tady tak zbytečně řešit.. Berserk tě chtěl praštit a pak mučit nebo tě okrást nebo cokoliv, nečekal že tě zabije.. nevim proč si nedokážeš uvědomit že to neudělal úmyslně a logicky si můžeš uvědomit že když umřeš kvůli chybě hry, mohl by ti DM pomoc..
Igor a Sorow: řešíte oba blbost
Igor: tak ty lidi za každej pozdrav prašt.. třeba pak vznikne topic: "na pozdrav odpověděl úderem"
Igor a Sorow: řešíte oba blbost
Igor: tak ty lidi za každej pozdrav prašt.. třeba pak vznikne topic: "na pozdrav odpověděl úderem"
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: zbytečne zabiti
Lol! To je jak titulek z blesku.Krata wrote:Igor: tak ty lidi za každej pozdrav prašt.. třeba pak vznikne topic: "na pozdrav odpověděl úderem"
Jinak pokud nekdo zemre kvuli chybe hry, tak je jasne, ze se mu xp vrati a chyba se napravi. Nemam rad tohle zbytecne rozmazavani na foru a vynaseni IC informaci kdo co udelal...
Vedoucí týmu Thalie
Re: zbytečne zabiti
Jo jenomže tohle zabití se točí akorát kolem toho, že dotyčnej tu postavu vůbec zabít nechtěl, jen selhal systémovej script, což třeba někdo nechápe. To je jako kdyby mi dělal DM krásnej quest a překlik se na DM kill a já pak psal na fórum, že DM po mě jde a vyžívá se v zabíjení postav.
Se "mrtvolo" domluv s DM a třeba ti ty xp vrátí. Jak už tu psal Berserk, zabít tě nechtěl, chtěl jen nějakou trofej a prachy ale selhal script. Tak to nemůžeš brát že tě zabil úplně a já to tak taky neberu... proto klidně srovnam zdravení s "vejpraskem".
EDIT: Rejty a Kráťa mě předběhli.
Se "mrtvolo" domluv s DM a třeba ti ty xp vrátí. Jak už tu psal Berserk, zabít tě nechtěl, chtěl jen nějakou trofej a prachy ale selhal script. Tak to nemůžeš brát že tě zabil úplně a já to tak taky neberu... proto klidně srovnam zdravení s "vejpraskem".
EDIT: Rejty a Kráťa mě předběhli.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: zbytečne zabiti
No a pohadky je konec... sakra a ted si vsici budou myslet jakej sem zloun kdyz se tu vynaasi takovy IC informace *ukapne slza*
Spokojenost na vobou stranach ty mozna dostanes XP ja zas mam tvou krasnou kebuli
BTW...k ty smrti jak to hrat...??? pokazdy to je prece zmlaceni do krve ne ? uriznuta hlava je jen trofej asi nekoho jinyho...nebo snad to mam brat je to hlava presne toho hrace a nova mu dorostla ...ruku este pochopim to klerik opravi *mrkne na Hurduna* ?
rozdil je ve staly smrti trebas nakyho vrahouna, jako mi jednou rikal RES uz nevim koho to mel, ze ho DM fakt popravili... jinak duse z podsveti prece se vykoupi a prece po Thalii nebudou behat bezhlavi hrdinove
Spokojenost na vobou stranach ty mozna dostanes XP ja zas mam tvou krasnou kebuli
BTW...k ty smrti jak to hrat...??? pokazdy to je prece zmlaceni do krve ne ? uriznuta hlava je jen trofej asi nekoho jinyho...nebo snad to mam brat je to hlava presne toho hrace a nova mu dorostla ...ruku este pochopim to klerik opravi *mrkne na Hurduna* ?
rozdil je ve staly smrti trebas nakyho vrahouna, jako mi jednou rikal RES uz nevim koho to mel, ze ho DM fakt popravili... jinak duse z podsveti prece se vykoupi a prece po Thalii nebudou behat bezhlavi hrdinove
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: zbytečne zabiti
2Berserk:
To uříznutí hlavy bych bral spíš jako skalp, to klerik "opravit" zvládne. Taky si moc nedovedu představit jak mu roste nová hlava, i když by to bylo určitě prima pokoukání
To uříznutí hlavy bych bral spíš jako skalp, to klerik "opravit" zvládne. Taky si moc nedovedu představit jak mu roste nová hlava, i když by to bylo určitě prima pokoukání
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: zbytečne zabiti
Tak pozor at nebouchnesigor wrote:No, když mi někdo začne přát pěkný den uprostřed boje kdy ze mě crčí krev a pak odejde nebo když postava běží kolem mě a za běhu pozdraví, tak to mi opravdu přijde divný a na seznamování to nevypadá. Za tim si stojim a tečka. Někoho to může prudit stejně jako přepady zláků.Neithan1 wrote:ked ta niekto pozdravi aj ked ta nepozna, treba ta chce spoznat
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: zbytečne zabiti
Bud si mu urizl hlavu = zemrel, nic se vracet nebude. Nebo si ho jen utlouk do bezvedomi = prezije, vrati se mu xp.
Vedoucí týmu Thalie
Re: zbytečne zabiti
Tak jak je to ty vrahu?Sam sem zvedavej 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: zbytečne zabiti
Rejty wrote:Bud si mu urizl hlavu = zemrel, nic se vracet nebude. Nebo si ho jen utlouk do bezvedomi = prezije, vrati se mu xp.
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: zbytečne zabiti
No v tom pripade si ho chtel zabit a ne ho jen domlatit do bezvedomi 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: zbytečne zabiti
prave ze to je uplne jinak... sem s DM domluvenej ze kdyz odseknu ruku tak mi ji da do invu .... ale kdyz uz tam tak lezel tak sem si tu hlavu proste pucil... ale ruka mi bude stacitSorrow wrote:No v tom pripade si ho chtel zabit a ne ho jen domlatit do bezvedomi
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: zbytečne zabiti
A v jinym případě, až jako kněžka useknu hlavu třeba Berserkrovi (příklad
) potom ho potkám a můžu mu jí ukázat
"Hele berserkru tvoje hlava" *drží hlavu Berserkra*
"Ty sketo, za to tě zabiju, vyrvu ji z tvých studených rukou.."
zajímavá hra by to byla ale trochu nerealná
"Hele berserkru tvoje hlava" *drží hlavu Berserkra*
"Ty sketo, za to tě zabiju, vyrvu ji z tvých studených rukou.."
zajímavá hra by to byla ale trochu nerealná
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.