to samy se zabitim... hrac vybehne z podsveti a zas vesele dejcha jenom hraje vypadek pameti... dalsi otazka: ma docasnej vypadek a nebo nastalo v naky urcity dobe vokolo smrti ?
...tot vse co by me asi tak zajimalo
Hele a proc beres cely ruce? Vzdyt to musi bejt hrozne neprakticky...hlavne na skladovani. Na krk si to taky povesit nemuzes, protoze jak by ses otocil, vsem v okoli bys nafackoval. Nebyl by fakt lepsi ten skalp? Nebo treba ucho?Lord_Berserk wrote:..
Neboj i nato sem myslelkucik wrote:Hele a proc beres cely ruce? Vzdyt to musi bejt hrozne neprakticky...hlavne na skladovani. Na krk si to taky povesit nemuzes, protoze jak by ses otocil, vsem v okoli bys nafackoval. Nebyl by fakt lepsi ten skalp? Nebo treba ucho?
Soustredene se zadivej na "dusi bytosti". Co vidis?Lord_Berserk wrote: BTW: vona existuje naka vec do invu jako Ucho ?? *promne si ruce*
To by totiz neslo. Trpaslikum by se po promene do lejna musela zvysit charisma a oni by toho urcite zneuzivali.Rejty wrote:... Kdyz vas zaslapne drak, sezere a ztravi, tak taky nehrajete za lejno...
Nic proti ale asi necetlJachym wrote:Tento problém se tu probíral již dříve .
Výsledek diskuse který jasně formuloval DM Daanri- útok bez odporu je proti pravidlům. Dal ti Bersek alespoň zřetelně odpor před útokem? Pokud ne je možné jen jedno řešení : BAN - jinak tu bude za chvíli vrcholný bordel
Chci zdůraznit že proti Bersekovi nic nemám ale pravidla jsou pravidla a že by nečetl tu diskusi myslím nepřipadá v úvahu.
Je no pardon, já jsem to opravdu nestihl celé přečíst , diskuse se rychle vyvíjela.Lord_Berserk wrote: Nic proti ale asi necetl![]()
![]()
Sorrow se uz ptal a rek sem ze odpor hned zezacatku nastavila sama obet
Flower Power...PeaceTheogil I wrote:No a jestli má Berserek takový kritikaly co brácha tak si myslím že invist z flašky je zbytečný luxus a navíc to je nečestné a nesportovní.