Schovávat se nemusíš teď už stejně nepijuDerken- wrote:Joooo, Tuzemák neni rum! *kryje se před Radimem*
Tuzemák je sračka,když už levnější variantu tak aspoň českou klasiku Božkov ty ostatní se nedají chlastat.A když už Rum tak Havana atp.
Schovávat se nemusíš teď už stejně nepijuDerken- wrote:Joooo, Tuzemák neni rum! *kryje se před Radimem*
postava: *pije rum*Amber wrote:Nebo si nakup zásobu pálenky a ukecej DM, ať ti ji přejmenuje ve hře na "rum"
No když strčíš pití do terzoru, tak to tam pak píše, že akorát používáš džbán na pivo, nebo tak něcoinnfra wrote:postava: *pije rum*Amber wrote:Nebo si nakup zásobu pálenky a ukecej DM, ať ti ji přejmenuje ve hře na "rum"
systémová hláška: *pije čaj*
ztratil jsi jeden rum...