Meditace

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Meditace

Post by Theogil I »

Zyga wrote:a je to tu znova, ja bych byl urcite pro prodlouzeni toho intervalu. kdyz tak o tom premejslim tak ten interval prodlouzit zhruba 1,5x az 2x by nemuselo bejt uplne od veci
:shock: Víš co by to znamenalo pro člověka který si zahraje byť každý den od 16:30 - 17:50 a je na 12 lvl (třeba). Zkus si to spočítat - tyhle zvrácenosti jako 2x tolik ... to už je vážně moc, nechápu jak někomu může dělat dobře to, že navrhuje kazít zábavu jinému. :roll:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Meditace

Post by Rejty »

Mne se ted zda ta doba na dalsi meditaci celkem ok. Jen se mi moc nelibi, ze muze kazdej meditovat i v dungu, treba pred mistnosti s bossem...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Meditace

Post by Theogil I »

Rejty wrote:Mne se ted zda ta doba na dalsi meditaci celkem ok. Jen se mi moc nelibi, ze muze kazdej meditovat i v dungu, treba pred mistnosti s bossem...
Jo tohle už má něco do sebe ... modlit se k bohu když za rohem řve pekelně nakrklej zlobří šaman dost dobře nejde, ale abych se mohl modlit jednou za dvě hodiny real. to mi přijde už dost hardcore.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Meditace

Post by Zyga »

Theogil I wrote: :shock: Víš co by to znamenalo pro člověka který si zahraje byť každý den od 16:30 - 17:50 a je na 12 lvl (třeba). Zkus si to spočítat - tyhle zvrácenosti jako 2x tolik ... to už je vážně moc, nechápu jak někomu může dělat dobře to, že navrhuje kazít zábavu jinému. :roll:
Tak zabavu kazit nechci, akorat tedko ve stredne velkym dungu postava zvlada meditovat tak 2x(pokad je to teda dung kde musis postupovat aspon trochu opatrne), vidim to na nasich kouzelnicich. To uz mi pride docela moc. Kdyz sem hral klerdu vim ze odpocinek cca jednou za dve hodiny nebyl problem. Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Meditace

Post by Lord_Berserk »

Zyga wrote:Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.
Sem pro...dobrej napad
Teprve vcera sem zjistil ze i blbej barbar muze meditovat :mrgreen:
takovy skvely zjisteni ze si budu moc zurit a mit rudy voci celej den :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Meditace

Post by Theogil I »

Zyga wrote: Tak zabavu kazit nechci, akorat tedko ve stredne velkym dungu postava zvlada meditovat tak 2x(pokad je to teda dung kde musis postupovat aspon trochu opatrne), vidim to na nasich kouzelnicich. To uz mi pride docela moc. Kdyz sem hral klerdu vim ze odpocinek cca jednou za dve hodiny nebyl problem. Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.
Kolikátý mají levely? Mají dualclassy? Odpočinek jednou za dvě hodiny ... fíha tak to namodlím a modlit se budu moci až další real. den. Většina z kouzel které teď mám k dispozice mi v prodloužené formě vydrží cca 18 minut (dle lagů) kouzel mám 6,5,4,4,3,2 ... to jest nejvyšší je 5 kruh kouzel. Pokud platí původní nastavení modlit se teď můžu jednou za 60min. což mi přijde přijatelné, ale tvých navrhovaných 120 min. na mé úrovni no má úcta ... to už bych to vážně zabalil.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Meditace

Post by Shifter »

Ja teda na meditaci nejsem az tolik zavyslej, ale zdvojnasobit? To uz je asi fakt dost. Taky moc nefandim solo prskavkam, ale vseho moc skodi....
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Meditace

Post by Krata »

Jo souhlasim.. moc se to hrotí na nízkym lvl, mysli do budoucna, až budem mít větší lvl tak si za dvojnásob skoro nezamodlíme :wink:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Meditace

Post by melvik »

Ja nevim co furt flamujete :) sak to nikdo nezvetsuje tu dobu.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Meditace

Post by Zyga »

nerikam dvojnasob :) treba 1,5x nebo presne to aby to taky neslo uplne vsude , hmm..18 minut, takze devatej, tam by mela bejt meditace jednou za 45 minut, ne? ale co, jak fungujou dualclassy ohledne meditaci fakt nevim. vetsinou se setkavam jenom s cistejma kouzelnikama
Edit: dycky sem mel tu teorii ze kouzlo s nejdelsim trvanim by melo bejt zhruba tak od meditace do meditace, nevim, je to zvyk z papirovyho DnD kde hrat prskavku bylo vazne hlavne o taktice a samotna prskavka se mohla jit zahrabat
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Meditace

Post by Theogil I »

Zyga wrote:nerikam dvojnasob :) treba 1,5x nebo presne to aby to taky neslo uplne vsude , hmm..18 minut, takze devatej, tam by mela bejt meditace jednou za 45 minut, ne? ale co, jak fungujou dualclassy ohledne meditaci fakt nevim. vetsinou se setkavam jenom s cistejma kouzelnikama
Edit: dycky sem mel tu teorii ze kouzlo s nejdelsim trvanim by melo bejt zhruba tak od meditace do meditace, nevim, je to zvyk z papirovyho DnD kde hrat prskavku bylo vazne hlavne o taktice a samotna prskavka se mohla jit zahrabat
Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
No podle té druhé části by všichni od 5 lvl. meditovali jednou za 4 hodiny real. ... tedy pokud se nepletu v přepočtu Thalijského času ... jo tak to by bylo úplně nejlepší. NWN není papírové DnD, možná škoda, ale není a narovnávat to tímto způsobem, no slušně řečeno zvláštní. Řeknu to ještě jinak ... RP hře by to nikterak neprospělo a nezkvalitnilo by jí to a naopak by to dost lidí nasralo. Tímto končím s touto debatou, myslím, že je to vážně bezpředmětné to řešit.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Meditace

Post by kucik »

Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Meditace

Post by Theogil I »

kucik wrote:
Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.
Ze začátku to bývalo 5min/lvl ... to jsem ozkoušel a bral jako bernou minci (to je natuty stopovali jsme to s bráchou na stopkách :lol: ) s přibývajícími lvl se to už stopuje hůře, tak pokud tam proběhla změna na 2,83min/lvl nezaznamenal jsem ji -- jestli to je takto pak se omlouvám za výpočtovou mystifikaci. T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Meditace

Post by kucik »

Theogil I wrote:
kucik wrote:
Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.
Ze začátku to bývalo 5min/lvl ... to jsem ozkoušel a bral jako bernou minci (to je natuty stopovali jsme to s bráchou na stopkách :lol: ) s přibývajícími lvl se to už stopuje hůře, tak pokud tam proběhla změna na 2,83min/lvl nezaznamenal jsem ji -- jestli to je takto pak se omlouvám za výpočtovou mystifikaci. T.
Ten vypocet se nemenil a 5min. za lvl. to nebylo a neni. Na prvnim levelu je to neco pres deset minut a abys mel tu hodinu, o ktere mluvis, musel bys mit 25. lvl.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Meditace

Post by Theogil I »

V tom případě je chyba někde u mě ... otestuji to a napíšu ti ... něco se asi na spojení Plzeň Brno musí kazit, jak jsem psal o kouzlech a jejich trvání a teď meditace ... pořádně to otestuji stopkama s písnu ti PM ať se to netrousí po fóru. T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked