nikde nebylo napsáno, že je to pro postavy na vyšším levelu... a ani mi nepřijde nějakej důvod, proč by to tak mělo bejt, obzvláště když existujou zvláštní lvl. craftu.Sorrow wrote:Ja nevim proc se musite vsichni rozcilovat a srset bleskama.Nikde a nikdo nepsal, ze je to finalni verze.To vam nestaci.Jedna se o naprosto novou vec a tak je snad pochopitelne, ze se musi doladit.Ostatni crafty nebudou tak tezke, tak jestli na to nemas nerva, tak pockej na dalsi.
Ostatne, alchymie by mela bejt slozita a pro starsi postavy a ne ze ji nekdo zacne delat na 3 levelu podle mne (bez urazky)
počkat si na další craft je zajímavej nápad, ale chci dělat něco co postava má trochu v IC výhledu, ne nějaký nesmysly (jako třeba kovařinu).