lavička se vstupkou fo fontány, karatha náměstí
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
lavička se vstupkou fo fontány, karatha náměstí
jak název napovídá, stačí se posadit pak vstát a šoupne to postavu do fontány (ze které nejde vylézt pro jistotu) je to ta napravo ze dvou laviček hned naproti vchodu na radnici
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: lavička se vstupkou fo fontány, karatha náměstí
To není chyba ale featura.
Spoustu let nazpět bylo koupání v kašně mnohohlasně požadováno a DMka už nebavilo do kašny PCčka portovat, tak vzniklo toto.
Vylézt z kašny jde obvyklým způsobem jako při záseku v placeblu.
Spoustu let nazpět bylo koupání v kašně mnohohlasně požadováno a DMka už nebavilo do kašny PCčka portovat, tak vzniklo toto.
Vylézt z kašny jde obvyklým způsobem jako při záseku v placeblu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1