Jinak na ty sipy je jednoduchy reseni - zavest do prodeje nekonecny toulce, u kterejch ale jedinej problem je, ze pak do luku nejde dat nic jinyho. Mozna by to slo udelat tak, ze by se koupil jen nekonecny toulec a ne luk s nekonecnou zasobou. U obycejnejch sipu by to aspon setrilo zaplneni serveru - stejne nejsou drahy a za 1 zl/ks si jich postava koupi treba cely pole, ale nic jinyho ji nezbejva. Spravne by to melo jit na X % sebrat jako v DnD. Ale v NWN sou holt strelci odsouzeny nosit na stovky sipu.
Inventar
My zatim vyhodnocujeme, jestli to ma cenu delat a pak se toho treba nekdo ujme
Jinak na ty sipy je jednoduchy reseni - zavest do prodeje nekonecny toulce, u kterejch ale jedinej problem je, ze pak do luku nejde dat nic jinyho. Mozna by to slo udelat tak, ze by se koupil jen nekonecny toulec a ne luk s nekonecnou zasobou. U obycejnejch sipu by to aspon setrilo zaplneni serveru - stejne nejsou drahy a za 1 zl/ks si jich postava koupi treba cely pole, ale nic jinyho ji nezbejva. Spravne by to melo jit na X % sebrat jako v DnD. Ale v NWN sou holt strelci odsouzeny nosit na stovky sipu.
Jinak na ty sipy je jednoduchy reseni - zavest do prodeje nekonecny toulce, u kterejch ale jedinej problem je, ze pak do luku nejde dat nic jinyho. Mozna by to slo udelat tak, ze by se koupil jen nekonecny toulec a ne luk s nekonecnou zasobou. U obycejnejch sipu by to aspon setrilo zaplneni serveru - stejne nejsou drahy a za 1 zl/ks si jich postava koupi treba cely pole, ale nic jinyho ji nezbejva. Spravne by to melo jit na X % sebrat jako v DnD. Ale v NWN sou holt strelci odsouzeny nosit na stovky sipu.
Vedoucí týmu Thalie
[quote="chlor"]monstero, tohle je RP server,
Jak se mi doneslo, RP znamená ROLE PLAING. Já hraju roli ženské posedlé řemeslem, která chce umět co nejvíc, a při tom je chaotickej dobrák, takže chce pomáhat lidem. Hrát roli neznamená podle mne jen kecat .
Jak se mi doneslo, RP znamená ROLE PLAING. Já hraju roli ženské posedlé řemeslem, která chce umět co nejvíc, a při tom je chaotickej dobrák, takže chce pomáhat lidem. Hrát roli neznamená podle mne jen kecat .
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Mno nekonecnej toulec by urcite udelat sel, ale napada me, co by se pak muselo resit.
1. Aby sipy z takovyho nekonecnyho toulce nesly prodavat. Je to sice je 1gp za sto sipu, ale nekdo by to zneuzit mohl.
2. Nejspis by to bylo pouzitelny jen pro nekouzelny a nevylepseny sipy. U kouzelnejch by doslo k masivnimu snizeni jejich hodnoty, protoze by si je postava koupila jen jednou. Nevim jak tady, ale na jinym serveru jsem s lucistnikem na vyssim levelu automaticky prechazel vyhradne na kouzelny sipy.
Hmm ted me napada, ze by slo udelat ne nekonecnej toulec, ale toulec treba na 1000/2000 sipu a prodavat o s cenou 10/20 baliku danejch sipu.
Jen jeste dodam, ze s tema 1600 sipy lucistnik na vyssim levelu vydrzi zhruba 30 min cistyho boje. Neznam zdejsi dungy, takze netusim jak dlouho se prochazej, ale jinde jsme v tezkym dungu stravili klidne 2hod.
Ha! Ted me napadlo udelat takovej universalni toulec do kteryho by se daly jakykoliv sipy (oddelene podle typu sipu) cpat a vytahovat z nej. Jedina chyba je, ze by to bylo formou dialogu, ale to by mozna slo obejit, aby aspon neco z toho slo vytahnout bez dialogu, jenom pouzitim predmetu. Hmm tak ja jdu zkouset rozbehat toolset.
1. Aby sipy z takovyho nekonecnyho toulce nesly prodavat. Je to sice je 1gp za sto sipu, ale nekdo by to zneuzit mohl.
2. Nejspis by to bylo pouzitelny jen pro nekouzelny a nevylepseny sipy. U kouzelnejch by doslo k masivnimu snizeni jejich hodnoty, protoze by si je postava koupila jen jednou. Nevim jak tady, ale na jinym serveru jsem s lucistnikem na vyssim levelu automaticky prechazel vyhradne na kouzelny sipy.
Hmm ted me napada, ze by slo udelat ne nekonecnej toulec, ale toulec treba na 1000/2000 sipu a prodavat o s cenou 10/20 baliku danejch sipu.
Jen jeste dodam, ze s tema 1600 sipy lucistnik na vyssim levelu vydrzi zhruba 30 min cistyho boje. Neznam zdejsi dungy, takze netusim jak dlouho se prochazej, ale jinde jsme v tezkym dungu stravili klidne 2hod.
Ha! Ted me napadlo udelat takovej universalni toulec do kteryho by se daly jakykoliv sipy (oddelene podle typu sipu) cpat a vytahovat z nej. Jedina chyba je, ze by to bylo formou dialogu, ale to by mozna slo obejit, aby aspon neco z toho slo vytahnout bez dialogu, jenom pouzitim predmetu. Hmm tak ja jdu zkouset rozbehat toolset.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.