Netroufám si říct, že je ošklivá (to je relativní a o ženách se to neříkáKrysak wrote: 1. Nenalíčená neznamená ošklivá.
2. Vysoká neznamená ošklivá.
3. Silná neznamená ošklivá.
Minimálně ve fimu má výbornou postavu, žádnou pomerančovou kůži, čumáček ucházející. Celkově je vzhledově nadprůměrná...... , četla jsi knihu na rozdíl ode mne, nebo kde je zakopanej veveřák?
A knihy jsme četli oba, Braenn i já, a tam opravdu jako ošklivá popsaná je. Přímo je tak označena vypravěčem a opakovaně.
( 

