Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
Kiri
Velmistr
Posts: 1260 Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:
Post
by Kiri » 19:18 28. May 2007
jooo to byli casi sluzba v kuchyni...hehe primo u zdroje jidla
:D:D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Michal
Obyvatel
Posts: 138 Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:
Post
by Michal » 19:18 28. May 2007
Žorž wrote: .... a vlastně poprvé potkám lidi, které znám už asi půl roku.
Půl roku? To už bude víc
V 6 v 7 vstává služba, ale musí ji probudit čtvrtá hlídka
DM
steel_martin
Měšťan
Posts: 168 Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Post
by steel_martin » 19:33 29. May 2007
No záleží na termínu, ale proč ne.. pokud to vyjde tak se přijedu podívat
No chtěl sem jet ještě na Equilibrijský sraz, ale asi si holt budu muset vybrat
Venori'elginn N'Abarn
_______________
_______________
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047 Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by igor » 19:47 29. May 2007
steel_martin wrote: ...
No tak to je asi jasný co si vybereš ne?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
steel_martin
Měšťan
Posts: 168 Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Post
by steel_martin » 22:26 29. May 2007
Jojo... tak nakonec sem se rozhodl, že pojedu na oba dva
Venori'elginn N'Abarn
_______________
_______________
Zyga
Šlechtic
Posts: 350 Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by Zyga » 08:07 31. May 2007
Tak někdo nahoďte termín a já se podle toho pokusim zařídit.
V půl vosmý mě ale dostanete z postele lede násilím a upozorňuju že mam tendence házet po někom takovym boty (protože sou nejblíž po ruce), sice mam jenom dvě, ale zase stojej za to
.
Sorrow
Mistr
Posts: 986 Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell
Post
by Sorrow » 10:45 31. May 2007
Myslis boty ktery svet nevidel?
Michal
Obyvatel
Posts: 138 Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:
Post
by Michal » 14:42 31. May 2007
Zyga wrote: Tak někdo nahoďte termín a já se podle toho pokusim zařídit.
V půl vosmý mě ale dostanete z postele lede násilím a upozorňuju že mam tendence házet po někom takovym boty (protože sou nejblíž po ruce), sice mam jenom dvě, ale zase stojej za to
.
Neřeklo se přece, že by se spalo na postelích
DM
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by Rejty » 16:50 31. May 2007
O vikendu sem hodim par terminu a bude se hlasovat.
Vedoucí týmu Thalie