Vtípky

Chcete se zasmát či pobavit ostatní?

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Vtípky

Post by Barbar321 »

-RoF- wrote:...
Ještě doplním pár soudních výroků od Jahelky:

=============================
UDIVILO NÁS, ŽE SI TU RUKU ZLOMIL, ZA DOPOLEDNE NÁM TOTIŽ SPADL PO
PIVĚ Z LEŠENÍ PĚTKRÁT A VŽDYCKY SE JENOM VESELE SMÁL, NEBOŤ MĚL DLE
PŘEDPISU HELMU.
===
K RODINNÉ BITCE DOŠLO POTÉ, KDYŽ SYN PŘEDSTAVIL RODINĚ NEVĚSTU A
BABIČKA UTROUSILA: 'TO VÁS PÁNBŮH TRESTÁ, ŽE SE NEMODLÍTE.'
===
K NADMĚRNÉMU UŽÍVÁNÍ ANTIKONCEPČNÍCH PŘÍPRAVKŮ NUTIL SVOU
MANŽELKU PROTO, ABY NEPŘIŠLA DO JINÉHO STAVU SE SOUSEDEM.
===
KDYŽ JSEM SOUSEDA U MANŽELKY PŘISTIHNUL, ŘEŠIL JSEM TO PO DOBRÉM TÍM,
ŽE JSEM HO DVAKRÁT NAKOPNUL, A TO AKVÁRIUM JSEM PO NĚM HODIL, AŽ KDYŽ SE PO
MNĚ SÁPAL.
===
ZMENŠILA SE MI PŘÍČETNOST VLIVEM ŠERA V TEN OKAMŽIK, KDY JSEM VIDĚL
VYCHÁZET Z NAŠEHO DOMKU POŠKOZENÉHO, KTERÝ HLADIL NAŠEHO AZORA, NAČEŽ TEN
HLASITĚ A RADOSTNĚ ZAŠTĚKAL, COŽ ČINÍ POUZE U PRAVIDELNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ,
TAKŽE JSEM JE SPRÁSKAL OBA.
===
KDYŽ JSEM DAL MANŽELCE NĚKOLIK POLÍČKŮ, OTOČIL JSEM SE OD NÍ, A
PROTOŽE JSEM PŘEDPOKLÁDAL, ŽE TÍMTO NAŠE NEDOROZUMĚNÍ SKONČILO, CHTĚL
JSEM SE VĚNOVAT SVÝM ZÁJMŮM. CO BYLO DÁLE, SI NEPAMATUJI.
PROCITL JSEM AŽ V NEMOCNICI, KDE MÁ ZRANĚNÍ BYLA ODBORNĚ OŠETŘENA.
===
ZA CELOU DOBU, CO S NÍ ŽIJU, JSEM JÍ VRAZIL TŘIKRÁT FACKU,
A TO PROTO, ŽE MI BYLA NEVĚRNÁ SE SVÝM MANŽELEM.
===
S PRŮBĚHEM MANŽELSTVÍ NEJSEM SPOKOJENA. ODPŮRCE JEN ZABÍRÁ MÍSTO V
POSTELI NĚKOMU, KDO BY SI TO VÍCE ZASLOUŽIL.
===
POHLAVNÍ STYK MĚ BAVIL, ALE TO VYŠÍVÁNÍ MOC NE. A PROTO NÁŠ VZTAH
NA TĚCH ZÁLIBÁCH ZTROSKOTAL.
===
U STÁNKU SE ZDRAVOU VÝŽIVOU JSEM VYPIL ASI ČTYŘI VODKY.
===
OBVINĚNÝ DOZNÁVÁ, ŽE NAKUPOVAL DOLARY. NA SVOJI OBHAJOBU UVÁDÍ, ŽE
CHTĚL SKOUPIT VŠECHNY DOLARY, ABY AMERIČANI NEMĚLI NA ZBROJENÍ.
===
VYZÝVÁM VÁS, ABYSTE VAŠE PRIMITIVNÍ LHANÍ ZASTAVIL!
===
SOUD NEMOHL ODSOUDIT J.K. ZA ZNÁSILNĚNÍ, NEBOŤ V MÍSTĚ PRO TOTO
URČENÉM NENÍ PRO TAKOVÝ ČIN DOSTATEK MÍSTA, COŽ JE SOUDU Z VLASTNÍ
ZKUŠENOSTI ZNÁMO.
===
ŠLA JSEM DO PRODEJNY SI NAKOUPIT. PŘI NAKUPOVÁNÍ JSEM SI
USCHOVALA DO KAPSY BUNDY LÁHEV ALPY Z DŮVODU, JELIKOŽ TAM BYLA
PRODAVAČKA, KTERÁ MĚ UŽ JEDNOU CHYTILA, A JÁ JÍ CHTĚLA UDĚLAT RADOST.
===
TAK JSEM RŮZNĚ MĚNIL ZAMĚSTNÁNÍ, AŽ JSEM SE DOSTAL DO VĚZENÍ.
===
SNAŽIL JSEM SE HLÍDCE VYSVĚTLIT, ŽE JSEM TOHO MOC NEVYPIL, ALE ASI
MI PRO PODNAPILOST NEROZUMĚLI.
===
PACIENT JEL VE SVÉM LUXUSNÍM VOZE ŠKODA 1000 MB Z LITVÍNOVA DO HORNÍHO LOMU. V ZATÁČCE PŘED LOMEM SE VYŘÍTILA OSOBA
NEZODPOVĚDNÁ Z
PROTISMĚRU, NEZVLÁDLA SVŮJ STROJ ZN. ŠKODA FAVORIT A NAPRALA TO DO
POŠKOZENÉHO. NA NEHODU SE PŘIŠLA PODÍVAT MIMO JINÉ I POLICIE ČR.
===
ADRESA NAPSANÁ PŘÍSLUŠNÍKEM VB VE ZPRÁVĚ PRO SOUD:U SYNA GOGY Č. 10
NEBYDLÍ.(SKUTEČNÁ ADRESA: U SYNAGOGY Č. 10.)
===
POŠKOZENÝ LEŽEL NA ZÁDECH, CHROPTĚL A BYL EVIDENTNĚ MRTVÝ.
===
HASEBNÍ ZÁSAH BYL PROVEDEN DOBŘE. JEDINOU ZÁVADOU ZDE BYLO, ŽE
DOBROVOLNÝ POŽÁRNÍ SBOR NEMĚL STROJNÍKA K PPS 8 A NIKDO JINÝ NEUMĚL UVÉST
STROJ DO CHODU. VYHOŘENÍ STODOLY BYLO PROTO ÚČELNĚJŠÍ.
===
DO MÍSTNOSTI VBĚHL NEBOŽTÍK A ZAČAL SE PRÁT S OBŽALOVANÝM
===
JMENOVANÝ BYL TAKOVÝ KRKOUN, ŽE PO PRODEJI DOMKU SI PŘIŠEL I PRO FEKÁLIE Z
ŽUMPY. STRČIL JSEM DO NĚJ, AŽ TAM SPADNUL, ALE O ŽÁDNÉM NAŽRÁNÍ JSEM
NEHOVOŘIL, NEBOŤ JSEM HYGIENIK.
===
S POSTUPEM SVÉHO PSA ZCELA SOUHLASÍM. NEJPRVE ZAŠTĚKAL, PAK UTRHL
NOHAVICI, A I KDYŽ ANI POTÉ SE SOUSED NEMĚL K ODCHODU, ZPŮSOBIL MU TEPRVE
ZRANĚNÍ, PRO KTERÉ SE TEĎ NEMŮŽE POSADIT.
===
ČISTOKREVNÉHO PSA MI ODCIZILI A UPRAVENÉHO NA ČESNEKU SNĚDLI. ALE
KDYŽ JSEM NA NICH POŽADOVAL DVA TISÍCE KORUN, KŘIČELI, ŽE TAKOVOU DRAHOTU
NEMAJÍ ANI V INTERCONTINENTALU, A VYHODILI MĚ I S RODOKMENEM.
===
ŽE SE OBJEVIL U MĚ V LOŽNICI, MĚ ANI TAK NEPŘEKVAPILO, JAKO SPÍŠE
TO, ŽE TAM VJEL NA TRAKTORU ZETOR.
===
PŘIKÝVL JSEM, KDYŽ SE SOUSED PTAL, ZDA MŮŽE POUŽÍT NÁŠ ZÁCHOD.
POZDĚJI JSEM ZJISTIL, ŽE POUŽIL DVÍŘKA A NĚKOLIK PRKEN NA TÁBORÁK
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Nina
Nováček
Posts: 20
Joined: 21:42 16. Apr 2010

Re: Vtípky

Post by Nina »

Barbar321 wrote:našel jsem taky něco staršího..
To je jakože fakt? :confused:

TheEllenShow: Happy Accidents :D
Ony pokoušejí psa, zatímco brokodlak startuje jako slepice z hnoje, když vylízá ze záchoda..
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vtípky

Post by Bahnak »

Pěkné momenty, obzvláště Ashton to docela rozsekl :-D

Tady jedna povedená reklama:
https://www.youtube.com/watch?v=0AcNH6MdNAA
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

Aneb proč nikdo nemá rád inkvizici :)
Image
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vtípky

Post by Prasokralik »

Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Vtípky

Post by Braenn »

Sorry, ale tobě to vážně přijde vtipné i po shlédnutí toho konce? Jako nápad zajímavý, asi vtipná myšlenka, ale výsledek? To, co ten svalovec vší silou kopem srazil k zemi a pak to ještě dokopal na zemi do břicha, to je mladá, o hlavu menší a 50 kilo lehčí holka, kterou po tomhle odeslal přímou linkou do nemocnice.
Neříkám, že to nebyla vina blbečků, co to vymysleli - ale do vtípků mi to nepřijde moc ok.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Vtípky

Post by Bruciacullo »

Lol braenn podivej se na to pořádně to je fake jak vyšitej...
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Vtípky

Post by Braenn »

Bruciacullo wrote:Lol braenn podivej se na to pořádně to je fake jak vyšitej...
I to je možný. Lepší varianta, bezesporu.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Vtípky

Post by Bruciacullo »

Braenn wrote:
Bruciacullo wrote:Lol braenn podivej se na to pořádně to je fake jak vyšitej...
I to je možný. Lepší varianta, ale o nic větší vtipnost. :D
Mě ano, zvláště jako tytyty pro idioty co si myslí že jsou tyhle lekací skryte kamery very funny ostatně si myslím že by takhle nakopáno měli dostat všichni co tohle vymýšli a učasní se toho -_- a pekne bych se tomu zasmal protoze me zas nepřide vtipna skryta kamera tohohle stylu :)
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vtípky

Post by Prasokralik »

Ohohó dostal jsem morální kázání od Braenn, asi bych se nad sebou měl zamyslet a tak vůbec přehodnotit veškeré své morální cítění atd., vyndat si taková zlá videa z oblíbených a vůbec se dát na dráhu misionáře.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vtípky

Post by Prasokralik »

Btw Braenn, jen pro tebe, ano přijde mi velice vtipné, přišlo bym i to vtipné i kdyby to nebyl fake, vlastně škoda že nebyl a chechtal bych se i třeba přes fakt, že by dotyčná skončila ve špitále s ošklivým poraněním. Proč? Protože reakce toho chlapíka je adekvátní, chrání sebe a svou družku, to je přirozené. Nepřijde mi naopka vtipné, když se parta vy**** sebere a jde simulovat infarktové situace tohohle typu do výtahu, kdy také mohou někoho ohrozit na životě, ale ne proto, že někoho chrání, ale prostě proto, aby mohli být čuráci a škodolibě se tomu chechtat po zaznamenání na skrytou kameru.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Vtípky

Post by Caehan »

Mně to přijde spíš poučné, než vtipné. Souhlasím, že si za to organizátoři mohou sami.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Vtípky

Post by Absinthorix »

A taky si nic nezačínejte s afroameričanama v Americe
http://youtu.be/NMHaiMzgCNA
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

Image
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Vtípky

Post by Barbar321 »

Prasokralik wrote:...
Mě to vtipné nepřijde. Tohle nahrané bylo (s placenými herci atd.). Ale jak tě tak pozoruju, ty by si se chlámal i nad touto "srandičkou".

http://www.youtube.com/watch?v=0xa4jHS_bd0

I zdravá reakce má své meze a hranice. Kdyby ta původní scénka nebyla sehraná, řeknu s klidným svědomím, že ten boreček je pěkně vymaštěný pako.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Post Reply