NT - master
NT - master
Co všechno přidat do master modulu na začátek?
Zatím tam jsou základní systémy:
- loot, exp, subrasy...
- lodě
- nechal jsem tam nástěnky
- muly, a koně
Co dalšího tam nutně přidat, dejte dohromady seznam.
Některé věci ze současné Thalie jsem tam nepřidal protože jsou spíš doplňkové a lze je přidat dodatečně a celkem snadno např. skladby pro hudební nástroje....
Zatím tam jsou základní systémy:
- loot, exp, subrasy...
- lodě
- nechal jsem tam nástěnky
- muly, a koně
Co dalšího tam nutně přidat, dejte dohromady seznam.
Některé věci ze současné Thalie jsem tam nepřidal protože jsou spíš doplňkové a lze je přidat dodatečně a celkem snadno např. skladby pro hudební nástroje....
Re: NT - master
Persistence, loot, nastenky, corpse* (prace s mrtvolou), ku_dlg, a ku_dmfi, barvir, najem, subrasy
Na zbytek asi prijdem
Na zbytek asi prijdem
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: NT - master
Aha, takže mi chybí corpse
dmfi.... ktere ale spojim s novyma hůlkama z vaultu
ku_dlg - to jen ten universální dialog že? Používá se on k něčemu z toho seznamu jmenovaných systémů?
Akorát barvíře ještě pozdržím... našel jsem k tomu nějaké nové změny na vaultu... tak si to celé projdu....
dmfi.... ktere ale spojim s novyma hůlkama z vaultu
ku_dlg - to jen ten universální dialog že? Používá se on k něčemu z toho seznamu jmenovaných systémů?
Akorát barvíře ještě pozdržím... našel jsem k tomu nějaké nové změny na vaultu... tak si to celé projdu....
Re: NT - master
Barvíř je dělanej ručně. A obsahuje hlavně docela rozsáhlý seznamy platnejch modelů.
ku_dlg jsou universální dialogy většinou na DM hůlky.
ku_dlg jsou universální dialogy většinou na DM hůlky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: NT - master
Barvíř - tím se myslí změna zbrojí?
Re: NT - master
Jo, predelavani satu a zbroji.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: NT - master
+ barveni plášťů a kapucí 
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: NT - master
Jak poznám barvíře?
Re: NT - master
Lokace současného barvíře a scripty ku_taylor_* a ku_dye*
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: NT - master
Jo už to mám...
Re: NT - master
Nahrál jsem ho na test server.
Re: NT - master
Půjčovala jsem si od Shamana master modul a dělala pár změn:
- úprava lokací Podtemna (Kahzetu) - měnila jsem jména NPC v některých interiérech, protože by mělo jít o jiné postavy v jiném městě
- taky jsem měnila vzhled doupěte rozkoše a hostince Olath Deis, které se po domluvě s Aulem vzhledem k plánům na NT změnilo na kahzetský hostinec s názvem Namba lueth Keeshe (v drowské řeči "Kladivo a dýka", symbolizuje to spojené město duergarů a drowů, přímo v lokaci jsou na to teď odkazy pro snadné pochycení pointy); pokud někde ještě uvidíte starý název, změňte ho prosím (na mapce Kahzetu jsem už ho přepsala a na cedulích taky)
- různě po světě použitelné placeably, které měly anglické popisky (hlavně židle)
Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti.
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
- úprava lokací Podtemna (Kahzetu) - měnila jsem jména NPC v některých interiérech, protože by mělo jít o jiné postavy v jiném městě
- taky jsem měnila vzhled doupěte rozkoše a hostince Olath Deis, které se po domluvě s Aulem vzhledem k plánům na NT změnilo na kahzetský hostinec s názvem Namba lueth Keeshe (v drowské řeči "Kladivo a dýka", symbolizuje to spojené město duergarů a drowů, přímo v lokaci jsou na to teď odkazy pro snadné pochycení pointy); pokud někde ještě uvidíte starý název, změňte ho prosím (na mapce Kahzetu jsem už ho přepsala a na cedulích taky)
- různě po světě použitelné placeably, které měly anglické popisky (hlavně židle)
Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti.
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: NT - master
Ono se to otevírá třeba půl hodiny, chce to čekat a na nic neklikat, a tak na třetí pokus se to otevře...Amber wrote:Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti.![]()
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
Vedoucí týmu Thalie
Re: NT - master
Ale TY máš aspoň jistotu, že tvůj komp to rozjede!Rejty wrote:Ono se to otevírá třeba půl hodiny, chce to čekat a na nic neklikat, a tak na třetí pokus se to otevře...Amber wrote:Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti.![]()
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
Jinak, těch angl. popisků židlí apod. nacházím víc. Projdu si všechny lokace, sepíšu si to na papír a pak to někdy zas hromadně upravím, jestli mi to ještě svěříte.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: NT - master
Tak to by bylo, přechod opravený.
To je poprvé co vidím že nefunguje normální přechod dveře - dveře.
To je poprvé co vidím že nefunguje normální přechod dveře - dveře.