kucik wrote:Doporucuju vytahnout si v takovejch pripadech systemovej log (To je zpravidla ta roletka vedle chat. logu). Tam se obvykle pise spousta zajimavejch veci.
Mozna by stalo za to, udelat nejakej drobnej manual pro hrace ve forme knihy ve hre. Znamenalo by to ale vyzobat vsechny dulezite informace a znova je nekam sepsat, coz je fakt otrava. Nechce se do toho nejakymu literatovi?
Myslíš něco jako:
"Získal jsi 4xp" = Postava získala 4 zkušenosti
"Co takhle něco dobrého k pití?" = Postava má žízeň, napij se
"Chyba skurut_velitel" = Někdo expí na skřetech
"ma_listek ... N'abarn" = Drowové jezdí lodí
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá? Kazuko"drakobijec a bijec drakobijců"- drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
igor wrote:
Myslíš něco jako:
"Získal jsi 4xp" = Postava získala 4 zkušenosti
"Co takhle něco dobrého k pití?" = Postava má žízeň, napij se
"Chyba skurut_velitel" = Někdo expí na skřetech
"ma_listek ... N'abarn" = Drowové jezdí lodí
Aby sis nerejpnul vid
Pravda, je tam spousta neuzitecnych zvastu, ale pokud se stane neco, co nechapu, tak neni od veci se tam podivat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
kucik wrote:
Aby sis nerejpnul vid
Pravda, je tam spousta neuzitecnych zvastu, ale pokud se stane neco, co nechapu, tak neni od veci se tam podivat.
Náhodou... hláška "chyba skurut_velitel" by se dala interpretovat jako *dnes máš takový pocit, že cesta do Doubkova proběhne bez problémů*
Jo a nebo *začlo hnědnout nebe asi se po lese mezi Ivory a Doubkovem pohybují flustrovaní trpaslíci a chladí si žáhu na žluťáscích, bylo by rozumější to dneska nějak obejít jinak začnou padat ..... *.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
igor wrote:
"Získal jsi 4xp" = Postava získala 4 zkušenosti
"Co takhle něco dobrého k pití?" = Postava má žízeň, napij se
"Chyba skurut_velitel" = Někdo expí na skřetech
"ma_listek ... N'abarn" = Drowové jezdí lodí
Zlobr útočí na <CHARNAME>: 16+6=22 "zásah"
= dnešní odpoledne nebude zcela klidné
= místo na procházku nebylo zvoleno zcela vhodně
= na Thalii nežijí jen lidé
= kyj umí být také nepříjemná zbraň, když ho třímá někdo vysoký tři metry
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Kiri wrote:Musis si najit ucitele povolani, podle toho co chces delat. Podle povolani, taky muzes priblizne odhadnout, kde se ucitel nachazi (obcas). Pak jen staco pokecat dat mu prasule on ti zacne neco povidat (jako) a ty pri jeho vypraveni nahazujes lvl Je to dost netradicni, ale fajn.
Takže ho musím pohladať. Musím hladať nejakú NPC postavu - učitela - bez ktorého sa proste nepohnem o level vyššie? To znie vcelku komplikovane.
Skipp wrote:Takže ho musím pohladať. Musím hladať nejakú NPC postavu - učitela - bez ktorého sa proste nepohnem o level vyššie? To znie vcelku komplikovane.
Ani ne, podle toho co seš za povolání logicky odvodíš kde by moh trenér být. Mají jméno napsané tmavě-zeleně.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá? Kazuko"drakobijec a bijec drakobijců"- drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kiri wrote:Musis si najit ucitele povolani, podle toho co chces delat. Podle povolani, taky muzes priblizne odhadnout, kde se ucitel nachazi (obcas). Pak jen staco pokecat dat mu prasule on ti zacne neco povidat (jako) a ty pri jeho vypraveni nahazujes lvl Je to dost netradicni, ale fajn.
Konečne som našiel učitela,ale level som získal iba zo svojich expov...takže to už nefunguje?Nič nebude?
jesli máš novej lvl, půjdeš za učitelem a budeš s nim kecat, řekneš něco jako že chceš učit a oan řekne at zaplatíš.. pak se dialog okno zavře a ty si můžeš nahodit lvl, až si ho nahodíš tak mistr řekne že seš dobrej žák a tak
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Skipp wrote:Konečne som našiel učitela,ale level som získal iba zo svojich expov...takže to už nefunguje?Nič nebude?
???
Normálně hraješ, když naexpíš na level, tak dojdeš za učitelem v rozhovoru dáš že chceš něco naučit a zaplatíš. Potom si nacvakáš level a máš přestoupeno.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá? Kazuko"drakobijec a bijec drakobijců"- drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
mohl by napsat ten návod ještě někdo, aby tady měl tři verze
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Domluvil ses uz s nejakym DM, aby ti je ve hre pridelil?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
kucik wrote:On se asi pta na ty 2 levely za zivotopis.
Domluvil ses uz s nejakym DM, aby ti je ve hre pridelil?
Správne,názov tohto topicu hovorí za všetko.Viem ako sa leveluje,netreba mi návod.
Áno, v prvom príspevku som napísal ,že svoj životopis som zaslal Daanrimu,to by malo stačiť.