To že na tom někdo loupal prachy jsem opravdu neviděl ... nemám ty možnosti jako vy. Když je loupal co s nimi dělal ... dyť si je mohl rvát třeba do míst kde slunce nesvítí ... když mu to dělá dobře. Upřimně opravdu mě to netrápilo. Na DM je pak jak povolí takovému člověku ty peníze investovat ... Theogil pokud by se jednou do tohoto stavu dostal chtěl začít se stavbou Nordova chrámu ... třeba by to bylo hezké co já vím, to už se nikdy nedovím. Craft má nějaký model .. mě spíš připadá, že se teprve na tom modelu pracuje ... pokud umím číst tak alchimie běží v testovacím režimu a bude se opravovat zásadnějším způsobem, Melvik má cca 30% platnéřiny a Kucik začal s čepelemi, o ničem jiném jsem neměl možnost číst a z toho vycházím. Ladit za běhu .... s tím souhlasím, ale asi se neshodneme na tom co si kdo z nás představuje pod slovem ladit. Nedávno jsem narazil na jeden tvůj rozhovor na stránkách SOZ a pod ty slova co jsi odpovídal bych se s chutí podepsal, vždyť tobě se líbilo přesně to co nám, měl si stejnou radost z kraftu tak jak byl, ze zkoušení nových a nových věcí, ze hry jako takové, z atmosféry prostě ze všeho -- alespoň podle tvých odpovědí jsi to cítil stejně jako já/my .... to se vážně tolik za 1,5 roku změnilo? Nevím, asi mě vážně neberte vážně asi jsem se moc upnul v minulosti a nevidím ty zářné zítřky ... no budu na tom pracovat a ...... (rači nic)Daanri wrote:Stara bezat nemohla, svet by se totiz vazne zboril. Stary craft totalne narusoval a rozhadzoval ekonomiku. Ty si si to mozno nevsimol a ani neuvedomil, ale ked sme ako DM videli, co za zverstva niektory stvaraju a kolke prachy zarobia na crafte, tak to bolo az neunosne. Takze kedze sa zaviedol novy system ekonomiky, tak sa musel zmenit aj craft aj vsetko ostatne, avsak cely model nie je ani zdaleka hotovy a vyladuje sa. Pracuje natom zopar ludi vcelku usilovne a venuju tomu svoj volny cas, ver ze nikomu z nich nejde o to kazit zabavu druhy, ale holt niektore veci sa nedaju vyladit inac ako za behu. A ako vravi Krata, keby sa cakalo na craft tak Thalia stale este nebezi, ale holt niektorim ludom sa zavdacit neda. A najlepsie je kritizovat pokial clovek nic neudelal. A reci o prikyvovani a podobnych blbostiach si vazne mozes odpustit, pretoze myslim, ze vcelku dame na nazory a kritiku druhych a kazdy sa tu moze slobodne vyjadrit a nazor hracov sa hodne zohladnuje.
T.