Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Braenn »

Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj. :twisted:
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Barbar321 »

Braenn wrote:... tak to tam ty skvrny a cirkus raději nech vrátit. Ty alespoň nikoho nezabíjí.
osobně jsem velmi rád, že ta krvavá skvrna z tržnice po IC měsících zmizla :ewink:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by KaTo »

Braenn wrote:
Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj. :twisted:
...tak Nalkovi dovolíme, aby tam na jeho straně bojoval i další rejpal - prasokralik! A když Braenn vyřídíš i jeho...budeme do ringu házet další "podměrečné" adepty na zlikvidování - krysaka, darkvisiona, atd.
P.S.
Na moji "maličkost" nepomýšlejte - moje proporce se blíží k Braeniným, takže by to mohl být vyrovnaný souboj a hrozilo by, že se s Braenn dohodneme na remíze :twisted: :lol: :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by -darkvision- »

Caehan wrote:
KaTo wrote:čistě k těm zlobrům - prak = střelná zbraň = zabijou tě na dálku.
Btw - díky běhačům mezi Krynem a Isilem, je "dotyční" klidně natáhnou až na přechod (tam tě srazí kyjem). Ale je fakt, že tohle nesouvisí se spamem v lokaci.
Oni mají praky? To jsem nějak přehlédnul, zajímavé!
Jo jeden zlobr tam s něčím takovým je, jeden :D
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Molly23 »

KaTo wrote:
Braenn wrote:
Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj. :twisted:
...tak Nalkovi dovolíme, aby tam na jeho straně bojoval i další rejpal - prasokralik! A když Braenn vyřídíš i jeho...budeme do ringu házet další "podměrečné" adepty na zlikvidování - krysaka, darkvisiona, atd.
P.S.
Na moji "maličkost" nepomýšlejte - moje proporce se blíží k Braeniným, takže by to mohl být vyrovnaný souboj a hrozilo by, že se s Braenn dohodneme na remíze :twisted: :lol: :lol: .
To jakože hubneš?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by kucik »

Braenn wrote:...se nezmění AI potvor, aby se "vracely" na svůj spawnpoint, těžko brečet. ...
Ale oni se vrací na své místo. Jen to není okamžité, aby se to nezneužívalo při creepu a taky ne vždy potvory trefí zpátky na svoje místo, když jí někdo povodí třikrát kolem lokace.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Braenn »

kucik wrote:
Braenn wrote:...se nezmění AI potvor, aby se "vracely" na svůj spawnpoint, těžko brečet. ...
Ale oni se vrací na své místo. Jen to není okamžité, aby se to nezneužívalo při creepu a taky ne vždy potvory trefí zpátky na svoje místo, když jí někdo povodí třikrát kolem lokace.
Vidíš, to jsem ani nevěděla. Je fakt že pokud to trvá byť jen chvíli, tak na tak frekventovaných cestách, jako je Ivory-Isil a Ivory-Tarten na zapřechoďáky narazíš každou chvíli.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by J.F.Payne »

Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Caehan »

J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním. :D

Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.

Stejně tak bych ocenil možnost nastavit, aby plošné boosty ovlivňovaly i přátelské NPC (a pro mě za mě třeba jen NPC, pokud by někdo myslel, že to může být nějak zneužitelné při boostění hráčů)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by karolina »

Caehan wrote:
J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním. :D

Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.

Stejně tak bych ocenil možnost nastavit, aby plošné boosty ovlivňovaly i přátelské NPC (a pro mě za mě třeba jen NPC, pokud by někdo myslel, že to může být nějak zneužitelné při boostění hráčů)
nééé... pak někde hodím svoje nejoblíbenější kouzlo a půlka spoluhráčů bude omámená a ubleskovaná skoro k smrti.
Na vyžádání.
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Bruciacullo »

Caehan wrote:
J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním. :D

Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.
to neni o nestihani nebo zapominání ale o tom že když spawneš NPC do stejne lokace jako sjou hrači tak ho to nekdy zmodrá bohužel...
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Bahnak »

-RoF- wrote:Nebreč! :P
:oops: :mrgreen: :oops: Evidentní nepochopení problematiky kterou řeším.
-RoF- wrote:Stejně jak ty píšeš něco s nějakým křáchem zabijákem, tak bych mohl oponovat, že kousek od Ivory si jdu po cestě a narazím na drsné zlobry, kteří mě zabijí na dvě rány. Jaký je v tom rozdíl? Nízký lvl musí být vždy opatrný kam leze.
Ne, bohužel oponovat by jsi mi mohl pouze pokud by jsi uvedl příklad, který by byl situaci v Dorenském alespoň trochu podobný.
:arrow: Každá a i nová postava ví, že je nebezpečné v noci vycházet z osady - a zlobři se tam spawnují JEN v noci. Enti a výhonky tam řádí full time.
:arrow: Zlobra jsem dokázal umlátit sám i na levlu 4-5, pogratuluji tomu kdo na tomto levlu solo sundá oživlou borovici.
Caehan wrote:Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.
Bohužel DM nevidí jak se NPC zobrazuje hráčům, proto pokud má být nepřátelské a není, je třeba na to DM upozornit. Třeba jednoduchým heslem do PJ talku: "modrej :-("
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Mě taky celkově tyhle výstřelky DM.
Umísti v nějaké situaci do světa něco ale už se nedívají na to že třeba ta daná trasa je využívaná jako hlavní zdroj financí pro lowíky (cesty do doubkova a tartenu jsou celkem pravidelné...), tohle je preferování ic vývoje na úkor hratelnosti...
A pak najednou není čas a neopravuje se to. Takže za sebe jsem aby to někdo opravil... né proto že se něco IC událo ale proto že to ničí hru... a to provedení bylo tedy konceptuálně naprosto špatné....
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Aulus »

Takže máme hrát, že je les zamořen agresivními enty, ale do modulu je vůbec nedávat, protože to znesnadňuje hru? A nepřesuneme rovnou všechny příšery jen do dungeonů, ať se nemůže neočekávaně nikomu nic stát? A proč v tom případě vůbec umožňovat CvC? To lowíka taky v první lokaci Dorenu nepotěší...
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Krysak »

Podobný případ byli gardisti u Ivory, tehdy jsem začal hrát.
Ochránce se na mne vrhnul a na hřbitově ze mne udelal mrtvolu. Hraci mi pak ooc vysvetlili, že ti gardisti jsou na mé straně a chrání mne..... NO,,, Nooooo
Post Reply