Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já to taky nechápu, vždyť závěs by měl jít zamknout. V Alwarielu se to dělá běžně. 
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já právě myslel že je to schválně a obdivoval jsem, na co všechno tvůrci lokací nemysleli, aby dobarvili místní kolorit...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Kolorit je kolorit, ale když si každý do těch pokojů chodí jak chce, to už realistické není. Ve skutečnosti by si bohatá panička, která si zaplatila pokoj, určitě velmi stěžovala, že jí někdo leze do soukromí... a hospodský by se snažil tohle nějak ošetřit, aby nepřicházel o zákazníky. To jen tak na okraj 
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zrovna v Alwarielu si myslím, že je tahle premisa úplně mylná.Kathermara wrote:Kolorit je kolorit, ale když si každý do těch pokojů chodí jak chce, to už realistické není. Ve skutečnosti by si bohatá panička, která si zaplatila pokoj, určitě velmi stěžovala, že jí někdo leze do soukromí... a hospodský by se snažil tohle nějak ošetřit, aby nepřicházel o zákazníky. To jen tak na okraj
V Kelu možná, to jo. Tam ale skuteční boháči (tedy místní) imho bez ochranky nepolezou nikam na pokoj...
Dobrodruzi jsou holt jiná sorta.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já bych ten nápad až tak nezahazoval. Nejsem expert na slovo vzatý, co se reálií týče, ale co vím, tak každá vyspělá civilizace se k zamykacím dveřím postupně dopracovala. A IR jsem neviděl placený pokoj, kde by mi soukromí chránil závěs. Ona Kath má trošku pravdu s tím tlakem trhu, dle mého. Ať už chci dveře, nebo ne, nikomu za ně nadávat nebudu, když tam budou. Když nebudou, tak by si někteří stěžovat mohli. A pokud jde o Kel, vzhledem k povaze tamního obyvatelstva, bych nepřidal jen dveře, ale i železnou petlici a naklápěcí samostříl do kukátka
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Myslím, že kucík to nadhodil hezky. Musel by to někdo udělat, když se najde někdo, kdo to spáchá (což hádám nebude nikdo z týmu, jelikož ty už moc úpravy současné TH netrápí), tak to bude.
V Kelu by si bohatý paníček (panička mi tam nesedí) nechal přede dveřmi otroka/strážného, aby hlídal.
Amber to docela vystihla. V Alwarielu dle reálií hledí na majetek a takové věci dost jinak. Takže bohatá panička a soukromí je myslím passé.Amber wrote:Zrovna v Alwarielu si myslím, že je tahle premisa úplně mylná.Kathermara wrote:Kolorit je kolorit, ale když si každý do těch pokojů chodí jak chce, to už realistické není. Ve skutečnosti by si bohatá panička, která si zaplatila pokoj, určitě velmi stěžovala, že jí někdo leze do soukromí... a hospodský by se snažil tohle nějak ošetřit, aby nepřicházel o zákazníky. To jen tak na okraj
V Kelu možná, to jo. Tam ale skuteční boháči (tedy místní) imho bez ochranky nepolezou nikam na pokoj...
Dobrodruzi jsou holt jiná sorta.
V Kelu by si bohatý paníček (panička mi tam nesedí) nechal přede dveřmi otroka/strážného, aby hlídal.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nalkanar wrote:Myslím, že kucík to nadhodil hezky. Musel by to někdo udělat, když se najde někdo, kdo to spáchá (což hádám nebude nikdo z týmu, jelikož ty už moc úpravy současné TH netrápí), tak to bude.
Amber to docela vystihla. V Alwarielu dle reálií hledí na majetek a takové věci dost jinak. Takže bohatá panička a soukromí je myslím passé.Amber wrote:Zrovna v Alwarielu si myslím, že je tahle premisa úplně mylná.Kathermara wrote:Kolorit je kolorit, ale když si každý do těch pokojů chodí jak chce, to už realistické není. Ve skutečnosti by si bohatá panička, která si zaplatila pokoj, určitě velmi stěžovala, že jí někdo leze do soukromí... a hospodský by se snažil tohle nějak ošetřit, aby nepřicházel o zákazníky. To jen tak na okraj
V Kelu možná, to jo. Tam ale skuteční boháči (tedy místní) imho bez ochranky nepolezou nikam na pokoj...
Dobrodruzi jsou holt jiná sorta.
V Kelu by si bohatý paníček (panička mi tam nesedí) nechal přede dveřmi otroka/strážného, aby hlídal.
A pořád mi to nesedí. Dveře přece neslouží jen k udržení soukromí a ochraně majetku. Jejich další výhodou je tlumení zvuků. Ať už vezmu Kel, či Alw. Řekl bych, že spící zákazníci nebudou moc potěšení, když jim bude do pokoje přes závěs vzdychat rozvášněná panička, nebo hulákat nějaké blbosti ožrala. A z osobní zkušenosti, takových je na světě opravdu dost. Pokud to nebudou místní pobudové, jistě se najdou přicestovalí. Hlavní hostince takových měst, by tyhle typy jednou či dvakrát týdně klidně mohly navštívit. A to už by si vyhazovač ty dveře raději zacáloval sám, než si pořád kupovat nové nerozmlácené obušky
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tak sexpěte jinde a je to no.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jestli Aria plánuje zřízení hodinového hotelu nic proti tomu nemám :p-RoF- wrote:Tak sexpěte jinde a je to no.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Plánoval jsem, ale vedením mi bylo napsáno, že prý by pro to nebylo na Thalii uplatnění.Kathermara wrote:Jestli Aria plánuje zřízení hodinového hotelu nic proti tomu nemám :p-RoF- wrote:Tak sexpěte jinde a je to no.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Založ jen půlhodinovej hotel. Budou taky jen poloviční problémy-RoF- wrote:Plánoval jsem, ale vedením mi bylo napsáno, že prý by pro to nebylo na Thalii uplatnění.Kathermara wrote:Jestli Aria plánuje zřízení hodinového hotelu nic proti tomu nemám :p-RoF- wrote:Tak sexpěte jinde a je to no.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Z vlastní zkušenosti vím, že mnohdy nestačí k utlumení zvuků ani zeď. 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Bohatá panička co by nerada, aby jí někdo lezl do soukromí, si najme strážce, ne?
)
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Bohata panička si koupí šmajchldům .....J.F.Payne wrote:Bohatá panička co by nerada, aby jí někdo lezl do soukromí, si najme strážce, ne?)