huhulak wrote:kte nehratelnosti povrchnanu v podtemnu
dnes sem se ooc dozvedel jak velky sou ty postihy, a myslim vazeni podtemnane ze jse ve svych dirach v bezpeci
postihy povrchnanu trvajicí stale, v cislech rovnajici se slepote(akorat bez cerny obrazovky) vas dokonale ochrani
Hm, tak to asi nevidis tak jako ja..
Priklad: pujde vas z povrchu 5. Budete mit proti 2 problem, ze mate trosku mensi postihy na utok a obranu ?? imho treba kouzelnici, druidi, summoni kleriku atd ??
Kdyz pujde nahoru podtemno, tak i kdyz nas bude 10 tak budem slepi jak patrony, a nezmuzem proti 2 lidem skoro nic. Proste nam utecou, pokud to nebude fakt velka nahoda, ze by sme je chytli treba pri prechodu do lokace..
Ano vidim v tom rozdil. A rozdil je velky.