Derken- wrote:Bude Bahno?
Si piš.
Derken- wrote:Bude Bahno?
Ok, najít to není žádný velký problém, k tomu postačí i velmi jednoduchý plánekBraenn wrote:Příště na to zkusím myslet, když si připravíš nějaký pěkný přesný plánek "tudy k nám", který pak překopíruju na forum EQ.