Tak se taky vyjadrim : pronajem NE !
kdyz uz tak apson na pul roku OOC + ze si ho clovek udela v toolu sam, aby byl podle jeho predstav.
Proc ne?? No abych mohl rict, ze je muj, ze sem ho tak chtel. Ja teda pred wipem hral jen pul roku, ale v moc domech cizich hracu sem nebyl. Vedel jsem tak o dvou, trech hracich, kdo ma dum, a kdyz sme s Eleanor vybirali domecek v Doubkove, tak sme meli vyber z hodne prazdnejch domku. Tusim, ze nas byl prvni zakoupeny v Doubkove. ( momentalne nevim, jestli je furt jeste nas, nebo bydlime v hospode, ale klidne bych nas nechal bydlet v hospode, at ten flek neblokujem)
nevim, jak dlouho ten svet fungoval predtim, ale nebyly zdaleka ty domy vyplytvane. Pripadna vyplytvanost se da vyresit tim, ze se bude dany hrac snazit domek ziskat od jineho hrace, ktery si ho treba koupi v jine lokalite, kde je mist dost (a radne priplati). Aspon bude dalsi ekonomika sveta, a treba se najdou prekupnici nemomvitosti IC postavy
Jedine, co bych zmenil na momentalnim systemu jsou asi ceny. Bohuzel na serveru se diky zvysenym cenam vybaveni vsichni naucili koleckovat (jinak si statisice od monstery nedovedu predstavit ), tudiz bych zvedl ceny nemovitosti. Vim, jak sme si domek kupovali my, tak to byla investice jak blazen.. Meli sme minimalni domecek 2x1, na 15 urovni ve dvou a dali sme na to vsechny uspory..
Ted, kdyz vidim, ze tady lidi shaneji zbrane za 60.000 a vic, tak nemovitosti hodne cenove klesly. Proste uz to neni luxus.
Tim se samozrejme taky odstrani otazka nedostatku nemovitosti.. bo na ne fakt bude mit jen nekdo, kdo hraje hooodne dlouho.
P.S: nevim, jak vypada Ivory, ale prej ma hradby.. takze by ceny mohly byt zvednute na uroven karathy, protoze si vyzivujete vojsko
