Veci miznuce vdaka plnemu inventaru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Veci miznuce vdaka plnemu inventaru

Post by Neithan1 »

Neviem teda urcite ci je to chyba, ale predtym ked som mal plny inventar a v ruke dajme tomu mec, ktory ked som chcel zlozit ale nebolo miesto tak sa polozil na zem pod postavu. Vcera som mal plny inventar u vetesnika som si stiahol kapucu, ta sa ale nepolozila na zem ale zmizla. Hovoril som si ze to nieje az take strasne az do dnes ked som vosiel do Ivory na koni, na hlave Mitrilovu prilbu + plny inventar. Podla karathskeho zakonika je zakryvat si tvar po sotmeni trestne tak som zlozil prilbu, ale ta sa zase nehodila na zem ale zmizla. Ak to nejde riesit rad by som spat dostal aspon tu prilbu a nabuduce uz budem na taketo veci opatrnejsi.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Veci miznuce vdaka plnemu inventaru

Post by Sorrow »

:lol: Tak to me rozesmalo, ja tu kapucu nasel primo viditelne pod stolem v kramku.Ono kdyz ti to vypadne, tak vetsinou pod nohy.

VYRESENO
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Veci miznuce vdaka plnemu inventaru

Post by Neithan1 »

Sorrow wrote::lol: Tak to me rozesmalo, ja tu kapucu nasel primo viditelne pod stolem v kramku.Ono kdyz ti to vypadne, tak vetsinou pod nohy.

VYRESENO
Niesom debil, behal som po celom obchode aj za pultom ale ja som tu kapucu proste nevidel, pouzil som aj tab ale nikde mi nic nesvietilo, kebyze mi to hodi pod nohy (pisal som ze nie, cize ja to nevidim) tak by som to zas zdvihol a nepisal otom na fore.

//edti : na podnet Sorrowho zazitku som sa opat prihlasil do hry a prilbu som zas nasiel tam kde som ju predtym nevidel. Aj ked na tom mieste kde bola som behal s faklou, TABoval a hladal no nebola tam... Relog ma fakt nenapadol. Vysledok : VYRESENO

ad Podobne reakcie : prosim citajte pozorne co pisem, oci mam v poriadku, nestal som na mieste a tupo sa obzeral ze kde by to asi mohlo spadnut, cakal som ze to bude podomnou, ustupil som na bok, stlacil tab - nic nesvietilo. Pozorne som hlavu priblizil k monitoru - ziadny objekt na zemi nelezal. Dostal som strach kvoli strate cennej veci. Vypol som hru. Zapol som internet a forum. Napisal problem. Logol sa do hry, prisiel na miesto kde bola na posledy a ta prilba tam uz vazne skutocne bola. (az po relogu)
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Veci miznuce vdaka plnemu inventaru

Post by monstera »

[quote="Neithan1"][quote="Sorrow"]:lol: Tak to me rozesmalo, ja tu kapucu nasel primo viditelne pod stolem v kramku.Ono kdyz ti to vypadne, tak vetsinou pod nohy.

Jenom doporučuju dávat pozor, aby vám nic nevypadlo při přechodu z lokace do lokace ( třeba i ve dveřích obchodu ) - to se pak ta věc zcela ztratí......
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Veci miznuce vdaka plnemu inventaru

Post by Zyga »

Todle se mi obcas stavalo pred wipem taky, z nakyho duvodu to ty nevidis, ale kdyz znova lognes tak uz jo, myslim ze i jina postava ten predmet videla... (mozna i staci akorat prejit do jiny lokace a pak se zas vratit)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Veci miznuce vdaka plnemu inventaru

Post by Neithan1 »

Som rad ze aspon niektori pochopili o com som pisal, budem si uz nato davat nabuduce pozor a vyskusam aj prechod lokacii.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Locked