igor wrote:Neithan1 wrote:Ja uz na ten dom setrim dva dni.No jo, je to nějaký předražený
Dva dni neustaleho koleckovania + RP platy 3 ludi za 3 (v jednom pripade za 5) REAL tyzdnov, ryp ryp ?
igor wrote:Neithan1 wrote:Ja uz na ten dom setrim dva dni.No jo, je to nějaký předražený
No mě rozesmály ty dva dny a i přes to že jsem přečet i to kolečkování. Jenom mi přišlo vtipný když sem si představil v reálu jak někdo šetří na dům už dva dnyNeithan1 wrote:...
Ja si zas neviem predstavit ze by som v reali setril na dom lovom vlkovigor wrote:No mě rozesmály ty dva dny a i přes to že jsem přečet i to kolečkování. Jenom mi přišlo vtipný když sem si představil v reálu jak někdo šetří na dům už dva dnyNeithan1 wrote:...)
Kazda novo zalozena postava nemoze zakoleckovat a mat holobyt, kedze nema stahovanie na 100% ako ja, kedze sama nemoze prebehnut celu jaskynu dajme tomu ladovych medvedov. Teoreticky ano moze, ale 90% lektvarou aj tak vyhodi za liecenie a kozusiny ktore stiahne aj tak nebudu mat taku cenu ako tie moje. Prakticky teda pochybujem, leda by koleckovala niekolko rokov na jaskyni jazvecov. Neviem preco mate stale nejaky problem, ak to moze urobit kazdy mamlas ako vravis preco teda niesu vsetky domky uz davno predane ? Zaujimave ze asi 99.999% domkov su stale neobyvane..cize fakt logicky by som este zvysil cenu, potom uz to konecne bude na 102%.Lord_Berserk wrote:Me to pride OK, ze hned kazdej mamlas se nebude moct hned nahnat do nakyho baraku... nakej cas to trva, to by pak kazda nove zalozena postava zakoleckovala a mela by holobyt.
K cemu barak to bych si raci zaridil nakou peknou jeskyni
Jojo budu mat pevnost Ostroh, mozno tak za rok, co viem tak sa robi na Khar Dune, este nieje dorobeny ani Forhenhaim, na povrchu sa budu prerabat obchody a co sa bude este menit v podtemne si ani neviem predstavit. Dalsia vec je ze zoldaci budu doslova vlastnit len cast pevnosti, viem si zivo predstavit ako na fore vznika dalsie vlakno o zvyhodnovani zoldakov o tom ako kazdy jeden z nas dostava artefaktovu pevnostKrata wrote:Dyk žoldáci budou mít svůj hrad ne? nebo pevnost bo tak něco..
Dva dny, 3 lidi nejvíc 5 ... hmm... jesli se nepletu tak můžeš ted bejt rád že vůbec šetřit můžeš
S tou pevnostou je to tak ako pises. Prianie zas tak narocne by to nebolo, ak si precitas realie (aspon my to tam mame tak popisane) pevnost dostali zakladatelia Vojroj a Thick (ktori po case zalozili Zeleznu Pest - zoldaci zdruzovany v pevnosti) od Karathskeho vladara ako odmenu za vycistenie pevnosti od orkov (ta pevnost vtedy bola ruina oni ju prestavali). Takze teoreticky je cela nasa. Prakticky nie.Krata wrote:No že budete vlastnit jen část pevnosti je celkem pochpitelný, každej vlastní pevnost by bylo trochu náročný přání ne?nějaký pokoje jednotky, kuchyn a sklad bo tak něco ne?
Nemyslim že sme tě ještě nenašli... to je jedno
Mylis...me vubec nebude vadit esi ti nekdo domek darujeNeithan1 wrote:Vysledok : dom od DM dostat ako sidlo nemozeme lebo by to nasralo minimalne igora a musel by otom zalozit vlakno, nasetrit si nanho tiez sam nemozem lebo to vadi napriklad igorovi, alebo berserkrovi ktory aj tak robi devku v podtemne. Opravte ma ak sa mylim.
No ja som ti tiez nikdy do buildu ani vybavenia nerypal, tvoj prispevok sa mi zdal ako rypanie.Lord_Berserk wrote:Mylis...me vubec nebude vadit esi ti nekdo domek darujeneni muj styl rejpat se vtom co kdo ma lepciho, proc ma zvyhodnenou rasu nebo ma lepci built...
![]()
Ale proste stejne jako Igora me taky pobavila ta veta s 2 dennim neustalym koleckovanimale proste podle me cena vokolo 50 000 zl se mi zda vporadku pokud to bude v nejvic frekventovanym miste na povrchu - Ivory
Ok uz sa to z rypania konecne prenieslo na diskuziu, aspon myslim, napisem teda par svojich postrehov:Krata wrote:No jsou to vaše realie a nechci vám do nic kecat ale jste žoldáci po jednou vlajkou, což znamen vojáíci.. což znamená hodnosti a prestiže.. jako dobrovolníci budete mít jen nějakou komůrku, můžete postupovat dál přes bažanty, rekruty, vojáky, specialisty až ke gardě a pak třeba budete mít v železné pšsti každý svůj sál
Ale jesli budete mít sídlo až u Khar-Dumu což je někde na severu tak by bylo dobrý mít ústřednu někde i v Ivory
Jiank u nakupování domů jsem pro.. však po uvážení, aby si nekoupil dům hráč co si zahraje jednou za měsíc ale to je zas problém kdo to bude kontrolovat a jak.. ale možnost si pořídit vlastní nemovitost by mohla být
jasne mozes sa opytat, neirituje mna natom vobec nic, akorat nazov a cela filozofia tejto temy je vtom, ze som chcel vediet financne detajly okolo kupy domu v ivory. To ze ste dve devky v podtemne som spominal preto, ze ste prosto v podtemne, cize nechapem ako vas predaj jedneho domu niekde v dedine napovrchu moze tak obmedzit aby ste kvoli tomu pisali rypave a hlavne BEZPREDMETNE reakcie na takuto temu. Po tom incidente s zvyhodnovanim zoldakov zeleznej peste a naslednej konfrontacie s tebou po telli som si vravel ze si este ten typ clovek ktory je objektivne schopny prijimat fakty, ale po dnesnej konfrontacii tu na fore mi to pride ako ze si proste chces len rypnut kde sa da. Pytal som sa na cenu a skoncilo to u toho ci je spravne predavat domy, ci by sa mali zaviest rozne poplatky a nakoniec ze by sa celkovo mali zvysit ceny. Divis sa ze reagujem podrazdene ked som sa len chcel spytat kolko mam nasetrit a kukoncu musim vypisovat historiu celej zeleznej pasti a aj tak to niekomu nestaci a furt musi hladat dalsie a dalsie komplikacie?.igor wrote:2Neithan1:
Opravdu mě jen rozesmál výraz "šetřim na dům už dva dny"... nehledej v tom žádnou skrytou závist ani finanční kalkulace. Přijde mi to jak v tom vtipu jak manžel je celej den nemluvnej a smutnej, manželka to pořád řeší s kamarádkou, že už jim to asi tak neklape, že jí možná podvádí, že už ho nepřitahuje... řeší to pořád a vymejšlí různý teorie a ona zatim jen prohrála Sparta se Slávií.
Kdybych měl ke každý připomínce, vtípku nebo narážce psát komentář a dožadovat se vysvětlení, tak bych tu měl asi nejvíc postů
PS: taky hraju děvku v podtemnu jako Berserk a je to fajn RP, moh bych se zeptat co na tom prozměnu irituje tebe nebo proč se o tom zmiňuješ?