No, ano.. ale já bych si přál, aby to slyšel i zbytek účastněných za jistých deklarovaných podmínek (záleží na tom, jak by se to udělalo). Mělo by to fungovat na bázi hudebních nástrojů. Avšak IC by postavy nic neslyšeli, jen by to podnítilo atmosféru přímo pro hráče.innfra wrote:Nebo vytáhni soundtrack k NWN a přehrávej v přehrávači.![]()
Osobně na tohle doporučuji OST z witchra či podobných žánrů, diablo a spol.
Např. kdyby někdo přišel poblíž dané skupinky a začal hrát na harfu, tak by se primárně ujala hudba z harfy atp.
Kdybych chtěl výše zmíněné, tak to sem nepíšu vůbec.