V podtemnu sem dva dny, dvakrát jsem byl připojenej. Třeba proto mi to nemusí trápit nějaký domky nahoře... proto znova opakuju že jsem se smál pouze výrazu "šetřim na dům už dva dny". Možná jsem udělal chybu když jsem si to v hlavě nějak spojil s realitou a pobavilo mě to... asi mam zvrácenej smysl pro humor.Neithan1 wrote:...
V jinym téma se řeší skoro do detailu bouchnutí na plocho mečem, běhání v plátovce a srovnává se to s reálem. S diskusí co sme vedli ohledně žoldáků to absolutně nemá co dělat, myslim si že jsme si to vyřikali a uznal jsem že u některejch věcí mi dal nejmenovanej člen žoldáků naprosto zcestný informace.
Asi seš naštvanej, že si založil téma kam někdo napsal offtopic, ale to najdeš všude. Znova teda opakuju že mě neirituje nějakej domek, ani kdo na něj šetří, ani jak na něj šetří, ani do někoho nerejpu... smál jsem se pouze výrazu "šetřim na dům už dva dny." Tečka.