Podtemno vs povrch
Re: Podtemno vs povrch
jo a lepe se vratit k puvodnimu tematu a to jsou obelisky
Re: Podtemno vs povrch
to ani nepripominejShifter wrote: Kdyz to nechcete brat tak jak to bylo vysvetleno ze strany DM,berte to z pohledu Forgotten realms, kde meli v podtemnu spickovou vyzbroj (jmeno kovu si uz nepamatuju), ktera se ovsem na povrchu rozpadla.
Re: Podtemno vs povrch
*zamack slzu* no porad jeste jednou za cas oprasm CD a zaparim. Jsem tenrat premejslel, jestli by je slo prenest v bezednym vaku a pouzivat aspon v jeskynich a kobkachmelvik wrote:to ani nepripominej, sem si BG 2 nahrabal tech zbroji plny bagly a na povrchu sem se nastval
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Podtemno vs povrch
nešlo, rozpadnou se i tak. nechával jsem si je schovaný u vchoduShifter wrote:*zamack slzu* no porad jeste jednou za cas oprasm CD a zaparim. Jsem tenrat premejslel, jestli by je slo prenest v bezednym vaku a pouzivat aspon v jeskynich a kobkachmelvik wrote:to ani nepripominej, sem si BG 2 nahrabal tech zbroji plny bagly a na povrchu sem se nastval
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Podtemno vs povrch
já bych pro to klidně byl...Shifter wrote:Dokazu si i predstavit, ze by se odstranili postihy a hracum se dole dali prave takove veci. To by bylo na foru flamu jak nas****!
PS: ten kov se jmenoval adamantit
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Podtemno vs povrch
JO.. a drowové by chodili nahoru nahatý 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Podtemno vs povrch
Shifter wrote:Me uz tahle diskuze nebavi dost dlouho....nomis_b wrote:P.S: uz mne tahle diskuze nudi. prestavam tu psat ajdu si stehovat monolity.
Nekteri si hold mysleji, ze podtemno je vyletni misto. Pritom je to naopak misto, kam se pricetnej clovek jen tak nevyda a kdyby nahodou byl hodne silnej duvod, urcite by to byla hodne dobre vybavena skupinka profiku. Neni to zadna hluboka jeskyne, na kazdem kroku ceka nebezpeci. Kdyz nic netusiciho povrchnana nesezerou prisery o kterych v zivote neslysel a vetsina ani necetla, kdyz nepadne do rukou ilithidum, nebo ho nechyteji duergari/drowove, mozna i chvili prezije a muze prijit na "pratelskou" navstevu k drowum/duergarum. Rase ktera je zocelena neustalymi sarvatkami a valkami, podrobena silne selekci, kdy jakykoliv slaby jedinec je ihned usmrcen (nebudeme se dohadovat jesli obetovan, nebo pouzit jako potrava pro pavoucky a podobne...).
Dobre ze takove postihy jsou, takhle si aspon hraci jen tak netroufnou do podtemna jit a nestane se z toho vyletni misto. Pujde se tam jen kdyz bude dobrej duvod a ve velke skupine. Kdyz to nechcete brat tak jak to bylo vysvetleno ze strany DM,berte to z pohledu Forgotten realms, kde meli v podtemnu spickovou vyzbroj (jmeno kovu si uz nepamatuju), ktera se ovsem na povrchu rozpadla.
Dokazu si i predstavit, ze by se odstranili postihy a hracum se dole dali prave takove veci. To by bylo na foru flamu jak nas****!
Posledni vetu berte s rezervou
jelikoz jsem toho taky o drowech precetl tak s timhle souhlasim,neni to prdel a urcite tam nikdo z nas jen tak nepoleze:)a vubec co to furt resite,kdyz takm nekdo bude chtit jit tak pujde a asi umre:)
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Podtemno vs povrch
Mne sa táto téma skor javí byť o tom, že podtemno sa skor vychystá na povrch ako povrch dolu.
Znie mi to tak....pravdepodobnejšie.
Znie mi to tak....pravdepodobnejšie.
Re: Podtemno vs povrch
No jasný, jsme hamižný a nenasytný bestie

acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Podtemno vs povrch
nepredbihej,jista skupina jiz pracuje na objeveni vchodu,tak neboj nenechame to tak....vrch vpadne do podtemna a bude tocoSkipp wrote:Mne sa táto téma skor javí byť o tom, že podtemno sa skor vychystá na povrch ako povrch dolu.
Znie mi to tak....pravdepodobnejšie.
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Podtemno vs povrch
Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Podtemno vs povrch
no to je nechutne proc to sem pises,tezko se nekdo udrzi a nevyzkousi to,ale dikyigor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Podtemno vs povrch
Uz se tesim, aspon to dole zacne bejt nejak poradne vo nervydanielfojt wrote: nepredbihej,jista skupina jiz pracuje na objeveni vchodu,tak neboj nenechame to tak....vrch vpadne do podtemna a bude toco
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Podtemno vs povrch
igor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC
Inak si myslim ze az povrch vtrhne do podtemna v sucastnej dobe, pri sucastnych stavoch to nebude nic.. a samotny podtemnaci sa otom pravdepodobne dozvedia az z fora, sekcia IC podtemno :
Skupinka veselych dobrodruhu objevila vchod do podtemna a nasledne byla pobita.
P.S. : takze tymi hustymi dungami o ktorych sa tu pisalo ze musia drowovia prechadzat ste mysleli jaskynu jazvecov ?
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Podtemno vs povrch
Musíte si dávat bacha, aby vám průvan nezabouchnul... na většině dveří neni zevnitř klikaNeithan1 wrote:...
Ad. Jezevčí jeskyně - von když se starej jezevec naštve, tak to neni žádná prdel... proto choděj drowové v partě.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.