Miska na milodary

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Miska na milodary

Post by Fidorka »

Měla bych malinký nápad ... co kdyby v chrámech/obětních místech byla vždy miska na dárky?

Myšleno jako prerezistentní trezor kam by ukládaly všichni , kdo by chtěli danému bohu přizpět a každý by se mohl podívat co už bůh dostal. RP by se pak krásně dalo kouknout jak to , kterému bohu od jeho vyznavačů "sype". Dali by se tak i "vykrádat" kostelní kasičky , nechávat tajná znamení v podobě domluvených předmětů v misce ( 4x hruška = manžel není doma tak doraž :wink: ). DM by navíc mohl podle velikosti naschromážděných darů jednou za čas odměnit vyznavače určitého božstva...nebo jim dát na vědomí , že jsou slabý ve víře. Prostě RP vylepšeníčko typu: "hráči hráčům".

Kdo je pro a kdo proti ?
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

To neni špatnej nápad. Když by to někdo chtěl vykrást a kněz ho viděl, tak by se moh třeba otevřít dialog ať to hned vrátí a když by nevrátil, tak by na něj třeba zaútočil.
DM
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

A persistentny kos, aby sa mohli bezdomovci hrabat v nom a ziskat tak hnile jedlo ci nedopitu flasu vina by si nechcela?

PS: Proste som si nemohol odpustit poznamku na toto, neber to vazne ale netreba ti taketo veci. Vsetko sa da zahrat bez DM ci systemov ked sa dohodnete s inymi hracmi a zapojite do toho svoju fantaziu.

BTW : Jediny o ktorom viem co chodil do chramu a modlil sa bol knaz Jakob.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

No ja nesuhlasim s tym aby to bolo perzistentne. To sa mi zda zbytocne (a hlavne by sa to mohlo hracmi zneuzit na odkladanie veci)...stacia skor nake normalne misky a s tym, ze po kazdom restarte to knazi vycistia a cenne veci odlozia a hnijuce proste vyhodia a samozrejme aj s tym, ze ak sa niekto pokusi misku vykradnut zareaguje knaz a privola straze, ktore dotycneho zatknu a premiestnia do vezenia, alebo ak sa bude branit proste zabiju.

edit: na druhu stranu by zas mohla byt naka sanca (1-2%, pripadne podla velkosti daru), ze v pripade daru boh zosle nake pomocne kuzlo na toho kto tam ten dar dal a v pripade kradeze z misky zosle nake utocne kuzlo. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Dobře tak to nebude prerezistentní...,ale scriptík , který by rozdával dary nebo rány by se tam přidat mohl ne ? :twisted:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Jop len ho musi niekto udelat... :roll:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Morn
Poutník
Posts: 62
Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Morn »

To by nebylo špatný a taky by se mohly obětovat i lidé(už bych věděl o jedný strašně hubatý čarodějnici :twisted: )
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.

ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Post by marii »

dobrej napad:).....a nejvic by mohli prispivat zazobani ostrovani:P ....

....Vy snad nekdo znate nejakou hubatou carodejku? :lol:
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

@fidorka : Scriptik ktory by rozdaval dary nebo rany? Snad vrany mas na mysli ne? Ci akoze vazne ze ked chytim misu ma kopne 220V?
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Myslela jsem , že pokud by jsi zkusil z misky něco ukrást tak by se na teba seslalo : prokletí , oslabení , nemoc , vysátí úrovně nebo i třeba ten boží blesk :twisted: atd... A pokud by si vložil něco hodnotného tak podle "ceny daru" by se seslalo : požehnání , regenerace , rozjasnění , ochrana na negativní energii atd..
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Tymi boostami od boha chces donutit hracov aby sa modlili? To akoze nejde bez toho? Preco doteraz nikto nehra vieru ako napriklad knaz Jakob. Ten to hral aj bez tychto super-vylepseni. Takze existuje minimalne jeden hrac co to dokazal vsetko prehltnut , ingorovat okolitych neveriacich ktory sa akoze modlia a dohral to daleko! Jakob nech je nam prikladom, a nech odpociva v pokoji. Keby toto pocul chudak by sa obracal v hrobe!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Tu nejde o nake dosiahnutie aby sa hraci modlili...to by sa dalo dosiahnut jedine nakym systemom modlitby a viery...bo holt ty co si davaju buildy klerika chram svojho boha nevideli ani z dialky...ale to je o niecom inom...holt to co navrhuje fidorka je spestrenie...a akoze ako vravim ja hrac nedodrzi to co nemusi.....
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Nejde jen o hráče hrajícího ortodoxního věřícího mnicha/kněze/paladina , šlo mi o to aby si zábavu navštěvování chrámu užili i "obyčejná povolání". Myslela jsem aby i válečník , který si zajde do chrámu pro požehnání před výpravou mohl být náhodně odměněn...myslím , že už jen taková blbůstka jakou je náhodné požehnání po vložení dárku by hráče potěšila a určitě by se příště do chrámu vrátili před další výpravou , obchodním jednáním atd.. Prostě nový prvek náhody , který by mohl postavu RP postrčit nečekaným směrem... prostě dnes mi nejsou bohové nakloněni tak ji raději žádat o ruku půjdu zítra :lol:
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Neco na tom je. Souhlasim s tim. Akorat chudaci uctivaci Lilith, ktera jako jedna z mala ma chram uprostred niceho v pousti. Vzivote ji snad nikdo nevidel, krom blaznu brouzdajicich pousti bez vody a jidla...jakze se menuje ta nemoc? *skit*
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Lol! Co s tim ma spolecnyho Lilith? Videt boha je zazrak, nezjevuje se kazdymu... Navic mit chram v pristavnim meste Kel-A-Hazr mi neprijde jako uprostred niceho.
Vedoucí týmu Thalie
Locked