Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.
Na vyžádání.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Sekeru i pilu mohu vzít, nevidím v tom problém.Rejty wrote:Nemohl by někdo dovést sekeru a pilu?
Diemo: Jinak ohledně dotazu na vodnici. Myslím si že bys ji mohl vzít, já ji taky vezmu a dvě se určitě neztratí. Nějaký ten uhlík i tabák také najdu, ale nebudu toho brát zase moc =D
Jinak za mě i s jídlem
Chiara Issell - Kněžka srdcem i duší
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Já mám doma na dřevo tak akorát kukrinu
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Jinak ještě vzkaz od Rejtyho pro všechny účastníky:
Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.
Dále ještě hajzl papír, šátek a to nejdůležitější, sebe!
EDIT:
Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.
Dále ještě hajzl papír, šátek a to nejdůležitější, sebe!
EDIT:
Last edited by Fox on 20:06 23. Jul 2013, edited 2 times in total.
Chiara Issell - Kněžka srdcem i duší
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Neboj. Pivo už na seznamu mám.Fox wrote:Jinak ještě vzkaz od Rejtyho pro všechny účastníky:
Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.
Dále ještě hajzl papír a to nejdůležitější, sebe!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Tak to je dobřeMolly23 wrote:Neboj. Pivo už na seznamu mám.Fox wrote:Jinak ještě vzkaz od Rejtyho pro všechny účastníky:
Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.
Dále ještě hajzl papír a to nejdůležitější, sebe!
Chiara Issell - Kněžka srdcem i duší
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Bez komentáře...
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Bohužel teda nakonec nemohu.V sobotu turnaj a v neděli PÚ.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Pilu na dřevo, ať můžeme nařezat na táborákkarolina wrote:Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.Rejty wrote:Pilu na dřevo, ať můžeme nařezat na táborákkarolina wrote:Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.
Na vyžádání.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Pijte i za mě, já za vás taky budu pít

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Tak stačí čepovka nebo zlodějka, ne? Ty rámovky co tu máme se bojim, že nevydržej ani prd...Rejty wrote:Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Já myslím, že motorovka bude akorát.Diemo wrote:Tak stačí čepovka nebo zlodějka, ne? Ty rámovky co tu máme se bojim, že nevydržej ani prd...Rejty wrote:Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Ty řežeš klády zlodějkou? To jsi frajer.
Nějakou normální pilu pro dva, něco takovýho:
Vedoucí týmu Thalie