Zopar napadov na zvazenie
Zopar napadov na zvazenie
Tak ma napadlo ze by bolo pekne keby na TH existovali aj tieto systemy.
-zakaz pouzivania lekarniciek v boji (to ma fakt stve ze si pocas boja lekarnickou obvazuju rany hraci)
-novych pritelickov na vyber pre magov ,druidov a hraniciarov
-system krvacania, videl som a bolo to velmi pekne. dokonca sa mi pacilo ze vzdy bola mala sanca ze sa hrac stabilizuje a nezomrie na vykrvacanie
-rozne choroby ktorymi by sa postihovali behaci a neustali kraftici a podobne nestvary
-system aplikovania jedov(davidiel,prehanadiel,uspavadiel) na jedla/pitie
-na kandelabrii maju pekny system kritickych ran, ked prisera dostane kritika od hraca moze jej rozdrtit nohu/ruku/hlavu a podobne
-bardom by sa mohli pridat nove nastrije ktore by naozaj hrali! pripadne som videl na vaulte bardstudio kde si bard posklada piesen a tu potom zahra!
-system ktorym by sa dali opeciatkovat rozpoznany zloduchovia/vrahovia a tak by na nich NPC straz mohla reagovat potom
To je len zlomok toho co by som si prial. Este tu nieco hodim casom.
-zakaz pouzivania lekarniciek v boji (to ma fakt stve ze si pocas boja lekarnickou obvazuju rany hraci)
-novych pritelickov na vyber pre magov ,druidov a hraniciarov
-system krvacania, videl som a bolo to velmi pekne. dokonca sa mi pacilo ze vzdy bola mala sanca ze sa hrac stabilizuje a nezomrie na vykrvacanie
-rozne choroby ktorymi by sa postihovali behaci a neustali kraftici a podobne nestvary
-system aplikovania jedov(davidiel,prehanadiel,uspavadiel) na jedla/pitie
-na kandelabrii maju pekny system kritickych ran, ked prisera dostane kritika od hraca moze jej rozdrtit nohu/ruku/hlavu a podobne
-bardom by sa mohli pridat nove nastrije ktore by naozaj hrali! pripadne som videl na vaulte bardstudio kde si bard posklada piesen a tu potom zahra!
-system ktorym by sa dali opeciatkovat rozpoznany zloduchovia/vrahovia a tak by na nich NPC straz mohla reagovat potom
To je len zlomok toho co by som si prial. Este tu nieco hodim casom.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
To by bolo pekne s konmi. Suhlasim. Mali by tam pribudnut moznost kradeze. Ved nech sa hrac o kona aj boji nech to nieje len rychly sposob dopravy zadarmo (peniaze neratam). Plus by som navrhol aby sa davalo konom pravidelne jest. (trebars jablcko) Urcite by to hodne ozivilo atmosferu hry.
PS:mozno by sa na vaulte dali zohnat aj nove druhy konov (velke vlky, jastery, lamy, tavy ci nieco podobne)
PS:mozno by sa na vaulte dali zohnat aj nove druhy konov (velke vlky, jastery, lamy, tavy ci nieco podobne)
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
ve meste to hlidaj straze ne??Kone z mesta ukradne jen fakt dobrej zlodejicek..protoze pokud se nemejlim tak ohrady se u bran a tam jsou straze..a ty to hlidaji ne??
ale byl to jen napad
____________________
Ketrin Wiliemová-krásná čáryfučka,krejčířka a velmi nadějné kuchařinka zamilovaná do*nikdo jí vlepí facku*(je to prý tajný)
ale byl to jen napad
____________________
Ketrin Wiliemová-krásná čáryfučka,krejčířka a velmi nadějné kuchařinka zamilovaná do*nikdo jí vlepí facku*(je to prý tajný)
Me se taky vse libi.. jenom mam vytku k tem lekarnickam, kdyz mi v boji dojdou lektvary tak saham pro lekarnu, nechal bych to tak jak je.. a jeste za ty kritiky ztracej koncetiny jen NPC nebo i hraci 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Opticky neztrácej nic, jen tam je hláška o způsobu zásahu - třeba mám propíchnuté plíce .. a td, a to u NPC a potvorKrata wrote:Me se taky vse libi.. jenom mam vytku k tem lekarnickam, kdyz mi v boji dojdou lektvary tak saham pro lekarnu, nechal bych to tak jak je.. a jeste za ty kritiky ztracej koncetiny jen NPC nebo i hraci
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
To by som ta chcel vidiet ako si obvazujes pocas boja rezne/bodne rany. Heh. Predsa je v tej hre aj trocha taktiky pri ktorej si musis dopredu naplanovat ze uz na viac nemam a vratit sa spet.Krata wrote:Me se taky vse libi.. jenom mam vytku k tem lekarnickam, kdyz mi v boji dojdou lektvary tak saham pro lekarnu, nechal bych to tak jak je.. a jeste za ty kritiky ztracej koncetiny jen NPC nebo i hraci
A co je natom preboha nelogicke ze mi niekto ukradne kona? Ked si raz kupim kona tak to znamena ze ho mam az kym mi niekde neumrie a nemusim sa bat? Btw druid/hraniciar toho kona stejne ukradne tak preco by sa to nemohlo dat pre vsetkych s tym rozdielom ze kon by sa pri takejto akcii mohol splasit a kopol by zlodeja + by mozno erdzanim privolal straze.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Ano presne ako vravi monstera. Je to fakt super bombove. Ja som tak skusal jednu postavicku na kandelabrii a naozaj ma prekvapilo ked som rozdrvil vlka na kasu. (postava barbar) Tusim som aj ten system videl niekde na vaulte ale nemam odkaz a som akosi lenivy teraz pocas horucav to hladat. Snad ked sa bude niekomu chciet tak to zvladne.monstera wrote:Opticky neztrácej nic, jen tam je hláška o způsobu zásahu - třeba mám propíchnuté plíce .. a td, a to u NPC a potvorKrata wrote:Me se taky vse libi.. jenom mam vytku k tem lekarnickam, kdyz mi v boji dojdou lektvary tak saham pro lekarnu, nechal bych to tak jak je.. a jeste za ty kritiky ztracej koncetiny jen NPC nebo i hraci
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Tie napady su pekne...ja mam este kopec dalsich zozbieranych z vaultu aj s odkazmi na veci...vacsina veci sa uz prejednavala a mohla by byt...dokonca s tymi zlodejmi znackovanim mam jeden celkovy spolocensky system vymysleny s postupom v rebricku obcanov od zlodejov az po slachtu, takiso s tym zranenim som nasiel na vaulte system tienoveho zranenia, ktory sa da zapnut ked treba a postavu nezabijes ale len omracis...jediny problem je vsak ten kto to vsetko spravi??? 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Hlasis sa dobrovolne? 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Tak bohuzial nie je dost ludi co by tie systemy urobili...navrhovat ich mozme, ale kym sa nenajdu konkretny ludia, ktori s tym pomozu tak si asi pockame... 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.