Trezor a zlodejina
Re: Trezor a zlodejina
Monolity by mely jit krast, jen pokud jich postava nese vic jak pet najednou. Za tim si stojim a necouvnu ani o pid.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trezor a zlodejina
Díky za informace, doufam ze ten klic teda ukrast nelze(jsem hamižný a bojím se o svůj poklad
A jestli to teda dobre chapu, tak zlodej me muze ukrast cokoliv co nemam na sobe?
safra, safra, safra, muzu si nekde sehnat retez, kterym si pripoutam zbran k telu?
Jeste bych se chtel zeptat, kde jsou ty monolity(furt o nich mluvite) a jestli se daji dat do trezoru(taky chci aspon jeden)
A jestli to teda dobre chapu, tak zlodej me muze ukrast cokoliv co nemam na sobe?
safra, safra, safra, muzu si nekde sehnat retez, kterym si pripoutam zbran k telu?
Jeste bych se chtel zeptat, kde jsou ty monolity(furt o nich mluvite) a jestli se daji dat do trezoru(taky chci aspon jeden)
Re: Trezor a zlodejina
dokážeš si představit trpaslíka s báglem vepředu? to by byl pupek až k sousedům na zahraduWithin wrote:tak nosme batoh na predu tak by se nic kradnout nedalo
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Trezor a zlodejina
*otevrou se dvere, objevi se okraj batohu pak dlouho nic ,pak spicka nosu pak zase dlouho nic a pak trpaslik *igor wrote:dokážeš si představit trpaslíka s báglem vepředu? to by byl pupek až k sousedům na zahraduWithin wrote:tak nosme batoh na predu tak by se nic kradnout nedalo
Dostaň se tam kde jsi nikdy nebyl a pak říkej že jsi něco viděl
Re: Trezor a zlodejina
stříbrný drak je v zásadě proti tomu, aby se mohly krást monolity. a už vůbec ne od pěti vejš, pač to je diskriminace draků protože je jako jediný unesou. dyž teda krást, tak všem!
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Trezor a zlodejina
ty máš poklad?kaz wrote:Díky za informace, doufam ze ten klic teda ukrast nelze(jsem hamižný a bojím se o svůj poklad![]()
monolity má stříbrný drak. nejsou ale v trezoru, pač tam se nevešly. pokud chceš nějaký ukrást, zajdi k němu na návštěvukaz wrote:Jeste bych se chtel zeptat, kde jsou ty monolity(furt o nich mluvite) a jestli se daji dat do trezoru(taky chci aspon jeden)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Trezor a zlodejina
ty narazky na trpasliky mam brat osobne?
takze si pisu igor, within, jak chcete chlapci
Samozrejme ze mam poklad
proto jsem si poridil ten trezor a mam o nej strach.
A k tem obeliskum, trpaslik unese tusim ctyri naraz, pod pazema dva a v kazde ruce jeden. Vlastne jeste jeden v baglu, takze pet
Myslim ze nechapes jak fungujou trezory, reknu Solomonovy aby ti to vysvetlil, jak memu trpaslikovy, pak ti bude jasne, ze do trezoru se ty obelisky snadno vejdou

Samozrejme ze mam poklad
A k tem obeliskum, trpaslik unese tusim ctyri naraz, pod pazema dva a v kazde ruce jeden. Vlastne jeste jeden v baglu, takze pet
Myslim ze nechapes jak fungujou trezory, reknu Solomonovy aby ti to vysvetlil, jak memu trpaslikovy, pak ti bude jasne, ze do trezoru se ty obelisky snadno vejdou
Re: Trezor a zlodejina
Myslim si že typická německá hospodská servírka jich v jedný ruce unese víc... a do druhý veme 10 tupláků aby měl sedřenej trpaslík co pítkaz wrote:trpaslik unese tusim ctyri naraz, pod pazema dva a v kazde ruce jeden
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Trezor a zlodejina
igor wrote: Myslim si že typická německá hospodská servírka jich v jedný ruce unese víc... a do druhý veme 10 tupláků aby měl sedřenej trpaslík co pít)
coze?!! Kde je prechod do teto lokace? rad bych si s tou servirkou pokecal
Re: Trezor a zlodejina
zpet ke kradezim - co takhle prihodit nejake veci k npc postavam?
Re: Trezor a zlodejina
Pri soucasnym stavu jsem proti. Krast od NPC je prilis snadne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trezor a zlodejina
ten hod na okradeni je proti 20ce - coz se zlodejem na vyssim lvl jde ale na nizsim to neni takova sranda.
*coz je v pohode pokud se vychazi z tehle tabulky:
0 - nemate vubec tuseni, jak to udelat
0-5 - neco malo uz vas napadne, jak to udelat
5-10 - uz se vam to i nekdy povede
10-20 - vite jak na to, ale muze se vam to i nekdy nepovest
nad 20 - v teto dovednosti jste velmi zbehly, jen malokdy chybujete
*problem je v tom ze kdyz selzete na mensim lvl vetsi cast npc "jen zcervena" a pokud se rychle uklidite tak po vas nejde.
ale treba straze to maji nastavene asi o neco vyse - tam je riziko neuspechu velke - a zlodej riskuje smrt(coz je hodne neprijemne, protoze zlodej neni v boji zrovna silak a ztrata xp je hodne moc neprijemna - jako zamrzi to u kazde postavy - ale nektere classy ziskavaji bojove xp lepe a jine hure - ale o tom nechci mluvit, takze zpet ke kradezim)
*treba u te ivorske domobrany by ten test nemusel byt tak vysoky jako u jinych postav, protoze se jedna o byvale sedlaky se zakladnim vycvikem (vychazim z jejich oznaceni: "domobrana")
-pokud se vam tedy tohodle brance povede uspesne okrast tak ziskate obycejnou pochoden - takze pokud si vezmete riziko proti zisku, tak se riziko absolutne nevyplaci
*v ivory v hospode zas treba najdeme npc "podnapili dobrodruh" (- nebo tak nejak) u nej by ten test pro okradani zase mohl byt mensi - pro zacinajici zlodeje
*coz je v pohode pokud se vychazi z tehle tabulky:
0 - nemate vubec tuseni, jak to udelat
0-5 - neco malo uz vas napadne, jak to udelat
5-10 - uz se vam to i nekdy povede
10-20 - vite jak na to, ale muze se vam to i nekdy nepovest
nad 20 - v teto dovednosti jste velmi zbehly, jen malokdy chybujete
*problem je v tom ze kdyz selzete na mensim lvl vetsi cast npc "jen zcervena" a pokud se rychle uklidite tak po vas nejde.
ale treba straze to maji nastavene asi o neco vyse - tam je riziko neuspechu velke - a zlodej riskuje smrt(coz je hodne neprijemne, protoze zlodej neni v boji zrovna silak a ztrata xp je hodne moc neprijemna - jako zamrzi to u kazde postavy - ale nektere classy ziskavaji bojove xp lepe a jine hure - ale o tom nechci mluvit, takze zpet ke kradezim)
*treba u te ivorske domobrany by ten test nemusel byt tak vysoky jako u jinych postav, protoze se jedna o byvale sedlaky se zakladnim vycvikem (vychazim z jejich oznaceni: "domobrana")
-pokud se vam tedy tohodle brance povede uspesne okrast tak ziskate obycejnou pochoden - takze pokud si vezmete riziko proti zisku, tak se riziko absolutne nevyplaci
*v ivory v hospode zas treba najdeme npc "podnapili dobrodruh" (- nebo tak nejak) u nej by ten test pro okradani zase mohl byt mensi - pro zacinajici zlodeje
nwn
Re: Trezor a zlodejina
no a co má chudák sedlák domobranec u sebe nosit? zlatý náhrdelníky?Sveneld wrote:*treba u te ivorske domobrany by ten test nemusel byt tak vysoky jako u jinych postav, protoze se jedna o byvale sedlaky se zakladnim vycvikem (vychazim z jejich oznaceni: "domobrana")
-pokud se vam tedy tohodle brance povede uspesne okrast tak ziskate obycejnou pochoden - takze pokud si vezmete riziko proti zisku, tak se riziko absolutne nevyplaci
riziko je podle toho, koho okrádáš a kde. pokus o okradení domobrance ve službě je návod na sebevraždu, nota bene zbytečnou, protože jenom blázen si myslí, že u sebe má něco cenného.
možná ano, možná ne... dobrodruh je, už jen tak ze základu, nebezpečnej týpek a může bejt jako vostříž i nalitej.... zkus vokrást spícího trpaslíkaSveneld wrote:*v ivory v hospode zas treba najdeme npc "podnapili dobrodruh" (- nebo tak nejak) u nej by ten test pro okradani zase mohl byt mensi - pro zacinajici zlodeje
vokrádat by se mělo tak, aby to mělo smysl, to znamená
- v odlehlých uličkách mimo dohled stráží - rozhodně ne stráže...
- v noci a v odlehlých... viz. výše.
- tam, kde je buď malý riziko (opilec v odlehlém místě.. viz. výše) nebo možnost zisku (obchodník, měšťan atd.) - ale pak bude riziko velký...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Trezor a zlodejina
Tak abychom si ujasnili pojmy. Pri okradani probihaji dva hody.
1. pickpocket + d20 proti DC 20 (pro neutrelni (N)PC) - pokud se povede postava ziska predmet
2. okradany hazi spot + d20 proti predchozimu zlodejovu hodu. - pokud prehodi, odhali zlodeje
V praxi to znamena, ze zlodej zhruba od 5. lvl vys predmet ukradne vzdy. Pokud je na nizsich level a nezadari se mu, muze vzapeti pokus opakovat. Muze to delat tak dlouho, dokud neni detekovan.
Jakmile je detekovan, NPC se nastavi jako nepratelske, ale zpravidla nic neudela. Jen bude dalsi okradani tezsi. Mestske NPC totiz nejsou agresivni a temer nikdy nezautoci.
Jednoduse receno, je to prilis snadne.
1. pickpocket + d20 proti DC 20 (pro neutrelni (N)PC) - pokud se povede postava ziska predmet
2. okradany hazi spot + d20 proti predchozimu zlodejovu hodu. - pokud prehodi, odhali zlodeje
V praxi to znamena, ze zlodej zhruba od 5. lvl vys predmet ukradne vzdy. Pokud je na nizsich level a nezadari se mu, muze vzapeti pokus opakovat. Muze to delat tak dlouho, dokud neni detekovan.
Jakmile je detekovan, NPC se nastavi jako nepratelske, ale zpravidla nic neudela. Jen bude dalsi okradani tezsi. Mestske NPC totiz nejsou agresivni a temer nikdy nezautoci.
Jednoduse receno, je to prilis snadne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trezor a zlodejina
jj, na některých serverech je okrádání prostě zakázané.kucik wrote:...
možná by šlo udělat, aby odhaleného zloděje stráž, která ho vidí, zabásla (přesunula do vězení..., kde by ho pak DM pořešil...), co myslíš?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...