Podtemno vs povrch
Re: Podtemno vs povrch
Co tady kecas igore? minule sme sli snad nahoru pres ty cokly ne? Z jezevcu uz pada malo expu
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Podtemno vs povrch
Ja som si ho daval uz na 15 lvl. a vraj podtemno je zvyhodneneigor wrote:Musíte si dávat bacha, aby vám průvan nezabouchnul... na většině dveří neni zevnitř klikaNeithan1 wrote:...
Ad. Jezevčí jeskyně - von když se starej jezevec naštve, tak to neni žádná prdel... proto choděj drowové v partě.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Podtemno vs povrch
stříbrný drak zásadně protestuje proti tomu, aby se mu říkalo starý jezevec. je to přezdívka z dětství, kterou nemá rád.igor wrote:Ad. Jezevčí jeskyně - von když se starej jezevec naštve, tak to neni žádná prdel... proto choděj drowové v partě.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Podtemno vs povrch
Bože Igore!! Chápeš to, nemůžeš to takhle psát! Myslíš, že to všichni hráči budou brát jako OOC?!igor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC
Žádám nějakého DM ať smaže ten příspěvek...
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Podtemno vs povrch
Bozeee Igoreee !!! ty vole jeden
vis jaka fronta se ted vytvori pred stanem v Ivorskym lesiku ???
Zadam vsecky obyvatele Ivory aby se neprodlene sli podivat pod ten koberec ve stanu
Zadam vsecky obyvatele Ivory aby se neprodlene sli podivat pod ten koberec ve stanu
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Podtemno vs povrch
Asi chce proti sebe poštvať obe strany keď si len tak do vzduchu vypiskuje pieseň o vchode do podtemnasteel_martin wrote:Bože Igore!! Chápeš to, nemůžeš to takhle psát! Myslíš, že to všichni hráči budou brát jako OOC?!igor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC
Žádám nějakého DM ať smaže ten příspěvek...
"neďaleko od ivory
sú v stane otvory
cesta tam je temná
zvedie vas do podtemna."
Re: Podtemno vs povrch
Já právě myslel že když sem napsal že je to OOC tak to nikdo tim pádem nemůže brát IC, ale teď nevim, možná na tom něco budesteel_martin wrote: Bože Igore!! Chápeš to, nemůžeš to takhle psát! Myslíš, že to všichni hráči budou brát jako OOC?!
Žádám nějakého DM ať smaže ten příspěvek...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Podtemno vs povrch
Opakovanej vtip prestava byti vtipem 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Podtemno vs povrch
Joj, fakt je v tom stanu? To je supr, naliju trpaslika par pivkama, odskocim se vymocit ke stanu, sejmu tam par podtemnaku a vratim se k dalsimu natocenymu pivku s dobrou naladou
Omlouvam se ze tuto informaci beru jako IC (diky igore, odpoustim ti ty narazky na trpasliky)
Omlouvam se ze tuto informaci beru jako IC (diky igore, odpoustim ti ty narazky na trpasliky)
Re: Podtemno vs povrch
Musim se jen smat kdyz si clovek precte narek nasich chudaku drowacku jake to maji narocne si to nacasovat a probojovat se na povrch a ze stejne nikam nestaci dojit
Igor to napsal spravne radeji chodit v parte protoze ten starej jezevec je pekne neprijemnej souper a zacnete radeji kopat novej vchod rekneme tak do stok pod mestem at to nemate ze stanu tak daleko a lepe se vam to nacasuje 
Re: Podtemno vs povrch
Tebe štve, že se to tu zas nehádá, viď?
Dej už pokoj a dyž si teda myslíš, jaký je to fajn bejt pořád v díře, poď tam za náma 
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Podtemno vs povrch
Hele.. radši ho nelákej... Postihy nepostihy - U Kvílení banshee je jedno jestli si budem házet na DC 78 nebo DC 76skarbi wrote:Tebe štve, že se to tu zas nehádá, viď?Dej už pokoj a dyž si teda myslíš, jaký je to fajn bejt pořád v díře, poď tam za náma
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Podtemno vs povrch
Já to myslel tak, ať si k nám jde hrát za postavu
Třeba po času utře ty obrečený oči a zkusí to

acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)