Zopar napadov na zvazenie
Toto isto kazdy oceni
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Sc ... il&id=1166
Persitentne questy. Staci vlozit a fachci to. Pozrite si prilozeny manual ako na questy.
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Sc ... il&id=1166
Persitentne questy. Staci vlozit a fachci to. Pozrite si prilozeny manual ako na questy.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
To uz je davno nahodene v casti Teamu medzi odkazmi...dokonca niekolko odkazov na perzistentne Q....tak isto aj dalsie kvantum odkazov na vault na systemy ako aj na nove vzhlady veci atd atd
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
jen by me zajimalo, v cem tohle pomuze, kdyz ty Q stejne nikdo neudela, protoze to vyzaduje znalost skriptovani, hm?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Mam pocit, ze nekterym lidem by delal pocit i ten generator.. *kouka se stranou*steel_martin wrote:Co takhle Script generator.. zvládně většinu základních skriptů, který by podle mě na questy stačily.jaara wrote:jen by me zajimalo, v cem tohle pomuze, kdyz ty Q stejne nikdo neudela, protoze to vyzaduje znalost skriptovani, hm?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
jeste k tomu leceni, par mych postrehu, budu se snazit byt strucny:
-tohle co hrajeme je pocitacova hra-fantasy pocitacova hra-tudiz jako se takova se nemuze nicim jako je "realita" stat
-za druhe postavy jedou heal z toho duvodu aby se mohli efektivne lecit, tady muzete reagovat ze to stale budou moci, ale az po boji-ja to pisu spise proto ze to jeste vice prohloubi jiz propastne rozdily mezi povolanimi-mezi temi silnejsimi a slabsimi-odted bude skorem nutnost mit v druzince klerika nebo druida-aby zajistil leceni... - tohle souvisi take s tim kolik hracu vetsinou hraje, kolik jich hraje takove charaktery aby tu druzinu uz mohli postavit a neskodilo to te rp hre (viz dobre a zle)-z toho se da urcite najit vychodisko-jakoze zlodej treba klame ty hodne carodeje a paladiny a jde tedy s nimi bojovat, ale neco podobneho se neda vzdy najit/vymyslet.
-a jeste kdyz uz chci si zahrat a je zrovna nejaka "blba hodina" tak kolik hracu zrovna hraje...a z toho se zadne rp vycucat neda....
Erastus
-tohle co hrajeme je pocitacova hra-fantasy pocitacova hra-tudiz jako se takova se nemuze nicim jako je "realita" stat
-za druhe postavy jedou heal z toho duvodu aby se mohli efektivne lecit, tady muzete reagovat ze to stale budou moci, ale az po boji-ja to pisu spise proto ze to jeste vice prohloubi jiz propastne rozdily mezi povolanimi-mezi temi silnejsimi a slabsimi-odted bude skorem nutnost mit v druzince klerika nebo druida-aby zajistil leceni... - tohle souvisi take s tim kolik hracu vetsinou hraje, kolik jich hraje takove charaktery aby tu druzinu uz mohli postavit a neskodilo to te rp hre (viz dobre a zle)-z toho se da urcite najit vychodisko-jakoze zlodej treba klame ty hodne carodeje a paladiny a jde tedy s nimi bojovat, ale neco podobneho se neda vzdy najit/vymyslet.
-a jeste kdyz uz chci si zahrat a je zrovna nejaka "blba hodina" tak kolik hracu zrovna hraje...a z toho se zadne rp vycucat neda....
Erastus
