Karathský turnaj

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Plánujete se zúčastnit ohlášeného turnaje?

Poll ended at 16:35 19. May 2008

Ano, téměř určitě.
10
42%
Ještě nevím.
4
17%
Ne, nevychází mi to časově.
1
4%
Ne, nezajímá mne to.
0
No votes
Ne, hraji nepřítele Karathy.
9
38%
 
Total votes: 24

User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Karathský turnaj

Post by LDamian »

Turnaj se tedy přesouvá na příští týden (17.-18.5) již oficiálněji a pod taktovkou Daanriho. Úpravy pravidel a podobné věci budou včas zveřejněny.


Karathský turnaj

Slyšte, slyšte.

Dne 12. 2. 1496 k.l. se koná turnaj v Karathe. Celá událost se bude odehrávat v podzemní aréně ve Vojenské Akademii Brana Rozvážného v slovutném městě Karatha. Zváni jsou všichni – dámy i páni, urození i stavu prostého, bojovníci, paladinové, potulní mniši, kněží, lovci i mágové, všichni s výjimkou nepřátel Karathy. Přijďte se pobavit, utužit se v boji, přiučit se nové kousky i předvést vlastní umění.

Kdo přijde, již napůl zvítězil!


//OOC:

Uběhl dlouhý čas a turnaj je tu zas. :) Celá akce se bude konat v neděli 11.5.2008 po restartu v 18:00 – doufám, že to datum jsem přepočítal na Karathský čas správně, když ne, tak mne omluvte a dosaďte si datum jak má být.

Je to poněkud narychlo, ale doufám, že se uvolí nějaký DM, který by to organizoval. Když ne, jistě se toho chopí některá z hráčských postav. :)

Viděl bych to tak jako vždy zatím pojaté spíše neformálně, takže to neberte zbytečně vážně, neřešte dopředu kdo má proti komu šanci a kdo ne a zda má cenu tam chodit a pokud vás podobné akce baví, kašlete na to, že vám chybí level do toho, aby váš build byl super a nemáte vybavení a prostě přijďte – klidně i na prvním levelu. Budeme se snažit stavět proti sobě v první řadě rovnocenné soupeře, takže je klidně možné, že i na prvním levelu pár soubojů vyhrajete. :) Ještě připomínám, že v aréně při smrti nepřicházíte o žádné expy. Obě předchozí akce byly povedené a zábavné a věřím, že i tentokrát se všichni budeme bavit.

Vítáni jsou i diváci, případní léčitelé a jakékoli další i nebojové funkce, které si vymyslíte. Fajn byly minule možnosti sázek a doufám, že i tentokrát se toho nějaká podnikavá postava ujme. Sponzoři jsou samozřejmě také vítáni. Koneckonců není zatím moc společenských akcí.

Pravidla turnaje:
1. Turnaj je otevřen pro veškeré rasy a povolání – s výjimkou ras Karathe nepřátelských.
2. Platí se klasické vstupné do arény – tedy tuším 150 zlatých.
3. Bojovat se bude 1 vs 1. Při nižším počtu účastníků každý s každým, při větším počtu vyřazovacím způsobem. Při vyřazovacím způsobu bude snaha zohlednit to tak, aby ti očividně slabší nastupovali zpočátku proti slabším a ti silnější proti silnějším.
4. Vítězit se bude podle stylu boje (každý s každým nebo vyřazovací) buďto na body nebo podle toho kdo nakonec zůstane nevyřazen. Za prohru je 0 bodů, za remízu 1 bod a za vítězství 2 body.
5. V průběhu celé akce se samozřejmě dodržuje RP alespoň v běžném rozsahu.

Průběh turnaje:
1. Účastníci se mohou přihlásit kdykoli od nynějšího data do zahájení turnaje. Je tedy možno přijít i na poslední chvíli před zahájením na turnaj, ale bylo by dobré, kdyby jste sem napsali, že plánujete přijít – ať máme představu, s kolika postavami počítat.
2. Mohou se používat libovolné zbraně, kouzla, vybavení, lektvary, svitky, dovednosti, taktiky.
3. Jezdecká zvířata, otroci, zmámená monstra a podobně jsou zakázána.
4. Soupeři se podle pokynů rozhodčího postaví na 10 kroků od sebe. Oba budou až do zahájení souboje bez jakýchkoli podpůrných kouzel, bez vyvolaných přítelíčků, summonů, nebudou se skrývat a budou ve své přirozené podobě... Souboj bude zahájen pokynem rozhodčího. Jakmile je souboj zahájen, je povoleno vše, kromě útoků vedených záměrně na diváky či rozhodčího a opuštění vymezeného prostoru.
5. Souboj končí „smrtí“ nebo vzdáním se jednoho ze soupeřů, případně kdykoli řekne rozhodčí. Automaticky také prohrává soupeř, který se nedostaví k boji. Rozhodčí vyhlašuje vítěze.
6. Pokaždé, když někdo z bojujících využije magii nebo své schopnosti aby se skryl druhému, začne odpočítávání – rozhodčí ho může provádět v duchu nebo nahlas, dle své úvahy. Pokud se skrytý neobjeví dříve, než rozhodčí napočítá do deseti, nebo po výzvě rozhodčího aby se objevil, prohrál.
7. V případě, že se ukryjí oba soupeři a neobjevují se, boj uvízne na mrtvém bodě a žádná ze stran nebude schopna po dobu pěti minut zvítězit nebo kdykoli když to rozhodčí oznámí, dochází k remíze.
8. Konečný verdikt vždy přísluší rozhodčímu a všichni jsou povinni ho respektovat. Rozhodčí je oprávněn případná nevyhovující pravidla upravit kdykoli v průběhu turnaje.

PS: pravidla jsou obdobná těm předchozím. Vzhledem k tomu, že turnaj se dlouho nekonal a hodně věcí se změnilo to myslím nebude na škodu věci.

Odměna:
Věřím, že nějaká bude. :wink:
Last edited by LDamian on 14:28 11. May 2008, edited 7 times in total.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Karathský turnaj

Post by Krata »

Pokusim se abych tam byl a vzal s sebou hodně dalších :twisted:

(vtip)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by igor »

Krata wrote:Pokusim se abych tam byl a vzal s sebou hodně dalších :twisted: (vtip)
Eeej co máte proti černym, to je diskriminace.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by nomis_b »

igor wrote:
Krata wrote:Pokusim se abych tam byl a vzal s sebou hodně dalších :twisted: (vtip)
Eeej co máte proti černym, to je diskriminace.
Jo, nechte nam pred ivory na zemi pozvanku at se to dozvime i IC a my prijdem v hojnem poctu :twisted:
Aspon si pak udelame turnaj: bili vs ti lepsi :twisted:
A zase se craftí...
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by LDamian »

Sakra práce s těmi nepřáteli Karathy je to ještě horší než minule! Se tam dole množíte jak mno jak černý! :)

KARATHA DO TOHO!!
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by photter »

hele, nechcete s turnajema počkat, až bude fungovat to otevřený město ?
takhle budete horko těžko honit účast
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by danielfojt »

photter wrote:hele, nechcete s turnajema počkat, až bude fungovat to otevřený město ?
takhle budete horko těžko honit účast

ja prijdu,tedy snad,a cerne bych tam taky pustil,jen bych je pak :D neozivoval
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by Zyga »

Hehe, zatim to vypada ze na danielfojta vlitne cely podtemno, zmasakruje ho a pudem zas domu :twisted: jako klidne bych se zucastnil, ale nekde dal od Karathy :mrgreen:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by danielfojt »

Zyga wrote:Hehe, zatim to vypada ze na danielfojta vlitne cely podtemno, zmasakruje ho a pudem zas domu :twisted: jako klidne bych se zucastnil, ale nekde dal od Karathy :mrgreen:
a neslo by to po jednom,abych si nezpotil dres :D
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by Zyga »

danielfojt wrote:
Zyga wrote:Hehe, zatim to vypada ze na danielfojta vlitne cely podtemno, zmasakruje ho a pudem zas domu :twisted: jako klidne bych se zucastnil, ale nekde dal od Karathy :mrgreen:
a neslo by to po jednom,abych si nezpotil dres :D
neboj, na to se zpotit nebudes mit dost casu :wink:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by danielfojt »

Zyga wrote:
danielfojt wrote:
Zyga wrote:Hehe, zatim to vypada ze na danielfojta vlitne cely podtemno, zmasakruje ho a pudem zas domu :twisted: jako klidne bych se zucastnil, ale nekde dal od Karathy :mrgreen:
a neslo by to po jednom,abych si nezpotil dres :D
neboj, na to se zpotit nebudes mit dost casu :wink:


no teda,to je asi taky fakt :(
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Karathský turnaj

Post by melvik »

tomuhle se rika OOC terror :)
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by danielfojt »

melvik wrote:tomuhle se rika OOC terror :)
to je rasismus proti bilejm :D
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Karathský turnaj

Post by steel_martin »

LDamian wrote:Celá akce se bude konat v neděli 4.5.2008 po restartu v 18:00


Zdá se mi to, nebo už je po turnaji? :lol:

EDIT: Jinak jsem samozřejmě také pro to, aby se turnaj konal zejména mezi osmnáctou hodinou a šestou hodinou ranní..

EDIT2: Dal jsem druhou možnost. BTW: Ta poslední možnost je tam zbytečně.. přece si nemyslíte, že bysme vás dobrovolně ujišťovali, že.... *zamyslí se* ... moment :twisted: ... *vyskočí z psaní zprávy a zašrtne poslední možnost*
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Karathský turnaj

Post by LDamian »

steel_martin wrote:
LDamian wrote:Celá akce se bude konat v neděli 4.5.2008 po restartu v 18:00


Zdá se mi to, nebo už je po turnaji? :lol:


Mno jo no... přehlédl jsem se v diáři o jeden řádek. To mám z toho, že se pokouším počítat Karathský čas. :wink: Díky za upozornění. :)
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Locked