Mistři na postupy
Mistři na postupy
Jak to uděláme s mistry na postupování, pokud je bude třeba dát do lokací, tak ať to mohu připravit a rozmístit.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Mistři na postupy
Za mě jeden mistr do OOC lokace nebo někam do hlavních měst a vesnic.
Re: Mistři na postupy
A to bude trvalé řešení nebo jen dočasné? Zase to putování za mistry po světě mělo něco do sebe.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Mistři na postupy
Právě naopak byla to jedna z mála strašně nasíracích věcí, které neměla vůbec žádný smysl.Rejty wrote:A to bude trvalé řešení nebo jen dočasné? Zase to putování za mistry po světě mělo něco do sebe.
Re: Mistři na postupy
Jakto? Zase které NPC bude vyučovat? To bude učit jakékoliv povolání?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Mistři na postupy
Rejty wrote:Podle mě v současné době není jiná možnost, protože nemáme všechna města hotová (nebo přístupná), takže v současné době musí být vše v Karathe, Kahzetu nebo Kelu.Shaman88 wrote:Já jsem navrhoval dát jen jednoho mistra pro všechny.
Já bych dal do Karathy + Kahzetu mistra 1-19 (neepické levely) a do Kelu 20+ (epické levely).
Amber wrote:A kdo to probůh bude?![]()
To už je lepší něco jako placeable Orákulum, které umí učit vše, než živá bytost...
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Mistři na postupy
A co to rozdělit alespoň dle typu povolání? Bojovnická, přírodní, magická, věřící atd.?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Mistři na postupy
Mě je to jedno, ale starejte se pak o to vy.
Já si odmítám zbytečně přidělávat další práci.
Já si odmítám zbytečně přidělávat další práci.
Re: Mistři na postupy
O co starat? Záleží na tom, zda ten starý systém mistrů bude fungovat, aby se to mohlo nastavit do světa, to už není problém.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Mistři na postupy
Mistry určitě zachovat a pro každé povolání minimálně jednoho. Je hrozná hloupost je trvale zrušit.
Nasírající to možná pro někoho je, ale je to taky jeden z důvodů pro postavy, proč pátrat po lokacích a objevovat svět.
Nasírající to možná pro někoho je, ale je to taky jeden z důvodů pro postavy, proč pátrat po lokacích a objevovat svět.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Mistři na postupy
Jenže hledáš jen jednou, prakticky každý si tím prošel.
Jakmile s jednou postavou najdeš tak pak už nehledáš nic, tzn. hráč co je na světě ví, nováček nemá páru, a tak nemůže naklikávat lvl.... prostě to je naprostý nesmysl...
Vím o 2 lidech co odešli protože si nemohli naklikat 2. lvl a hráči jim psali že jim to neřeknou at hledají že oni museli taky hledat.
Jakmile s jednou postavou najdeš tak pak už nehledáš nic, tzn. hráč co je na světě ví, nováček nemá páru, a tak nemůže naklikávat lvl.... prostě to je naprostý nesmysl...
Vím o 2 lidech co odešli protože si nemohli naklikat 2. lvl a hráči jim psali že jim to neřeknou at hledají že oni museli taky hledat.
Re: Mistři na postupy
Tak pro hráče, který se snaží odehrávat charakter postavy, může být i taková cesta za mistrem součástí příběhu. Přijde mi fakt škoda je o to okrádat.Shaman88 wrote:Jenže hledáš jen jednou, prakticky každý si tím prošel.
Jakmile s jednou postavou najdeš tak pak už nehledáš nic, tzn. hráč co je na světě ví, nováček nemá páru, a tak nemůže naklikávat lvl.... prostě to je naprostý nesmysl...
Vím o 2 lidech co odešli protože si nemohli naklikat 2. lvl a hráči jim psali že jim to neřeknou at hledají že oni museli taky hledat.
Kdyžtak ještě můžeme vymyslet nějaký kompromis.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Mistři na postupy
Na K2 byl systém tuším, že někdo kdo měl již epické povolání (základní 21, prestižní 11), tak mohl vyučovat toto povolání někoho dalšího. Je to také zajímavý nápad pro tvoření příběhů 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Mistři na postupy
Dělat jednoho mistra je nesmysl. To je můžem zrušit úplně. Osobně bych je nechal tak, jak jsou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Mistři na postupy
A bude funkční systém mistrů z ST? Abych to mohl vůbec nastavit.
Případně je možné dát kompromis, že třeba do 5. úrovně se dá vycvičit bez mistra.
Případně je možné dát kompromis, že třeba do 5. úrovně se dá vycvičit bez mistra.
Vedoucí týmu Thalie