lagy
Re: lagy
Je to o něco svižnější, ale kvůli statickejm starejm knihovnám to taky není žádná bomba.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: lagy
Na starších linuxech to běhalo fakt dobře, na těch nových se mi to několikrát nepodařilo rozjet, a když už se mi to povedlo tak to nebylo o moc lepší než na 7čkách.
Re: lagy
Nepomohlo by třeba od lagů a padání serveru, kdyby byla některá kouzla bez grafického efektu? Třeba ty magické odolnosti, kde poletují runy, nebo prohlédni neviditelnost bez oček létajících kolem hlavy.
Na vyžádání.
Re: lagy
Pomohlo...
Zkusíme s tím něco udělat. Mohli bychom ty efekty zrušit a přidat informace o vizuálních efektech do popisu postavy. Např. že bys klikla na prozkoumat na spoluhráče a tam by bylo něco ve smyslu "Kolem postavy lze vidět téměř průhledná bariéra." Takže bys věděla že má na sobě předtuchu.
Zkusíme s tím něco udělat. Mohli bychom ty efekty zrušit a přidat informace o vizuálních efektech do popisu postavy. Např. že bys klikla na prozkoumat na spoluhráče a tam by bylo něco ve smyslu "Kolem postavy lze vidět téměř průhledná bariéra." Takže bys věděla že má na sobě předtuchu.
Re: lagy
To byl příklad.Nalkanar wrote:Tak daleko bych nezacházel. Zrovna u předtuch a tak.