Taky se přidám do poděkování

, po dlouhé době mě to fakt do hry táhne a s vidinou brzkého spuštění NT ještě víc, jen teda se děsím těch vizitek

... budu muset najít energii a přemoci se.
Hrozně jsem se bál, že ten závěr nestihnu, ale byl jsem mile překvapen, že jsem stihl dojet na chalupu, opéct si u ohně klobásy a ještě si k tomu dát vodnici a pak zalézt do baráku a akorát k počátku útoku. Geniální večer!
Velké díky DM týmu! Mazec masakr hustokrutý tentononc!
Akorát mám pár bodů, které mi vrtali hlavou...
Balonky... Balonky co dávají prdy za 110...
Johannesovo rozhodování aneb spojku uděláme z největšího dědka z oddílu
