Černokněžník

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Černokněžník

Post by kokosak »

černokněžníkova tma (nejslabší invokace) je cílená pouze na něj, pohybuje se s ním - plus hráči hlásili, že mají tmu pořád, i když mě už pominula až dokud sem nedal rest. Po seslání ultravize (TS) sem viděl tmu jiného čenokněžníka se pohybovat s ním, bez ultravize vypadala jako statická.

Pravdivé vidění - veškeré invokace se do logu hlásí jako "pravdivé vidění", včetně letu

černokněžníkovi chybí featy "průrazné kouzlo" - vzhledem k tomu, že invokace prochází SR, bylo by fajn je tam mít

epická kouzla černokněžníkovi se nenabízí možnost epických kouzel, i když na ně splňuje požadavky

doporučená vlastnost při level-up černokněžník má jako doporučenou vlastnost obratnost
PUF!
Darius
Poutník
Posts: 88
Joined: 02:14 29. May 2010

Re: Černokněžník

Post by Darius »

Ta obratnost je správně.....vcelku jeho hlavní dmg je tajemný výbuch vypočítaný přes RAB...je to ranged attack no což de z dexy.Jinak vedlejší je pak Charisma.
Never be ashamed of a scar.It simply means you were stronger than whatever tried to hurt you - Unknown
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Černokněžník

Post by kokosak »

Hlubinná zkáza mysli - ačkoli vyjmuta ze seznamu je stále dostupná ve hře

Módy invokací - některé jsou kumulativní (esence), jiné ne. Bylo by fajn mít v popisu co je možné na sebe vázat a co ne.

Tajemná zhouba - stále je cílena na bytost. I když jsou ovlivněny bytosti kolem ní, není tak možno zasáhnout například neviděného protivníka

Zaseklé módy invokací - pokud nastavím esenci, nedokážu se jí už zbavit jinak, než jinou esencí. Bylo by fajn mít nějaké vynulovávátko.
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

Obratnost u černokněžníka je správně.
Pravdivé vidění vím.
Epická kouzla v tom testovacím modulu zatím nejsou.

A tu tmu, to se bude muset pořešit no.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:Hlubinná zkáza mysli - ačkoli vyjmuta ze seznamu je stále dostupná ve hře

Módy invokací - některé jsou kumulativní (esence), jiné ne. Bylo by fajn mít v popisu co je možné na sebe vázat a co ne.

Tajemná zhouba - stále je cílena na bytost. I když jsou ovlivněny bytosti kolem ní, není tak možno zasáhnout například neviděného protivníka

Zaseklé módy invokací - pokud nastavím esenci, nedokážu se jí už zbavit jinak, než jinou esencí. Bylo by fajn mít nějaké vynulovávátko.
Hlubinnou odtraním.
Esence mění typ efektu změna tvaru pak jeho rozsah.
Tajemná zhouba, opravím.
Mody invokace - to tak má být, jakmile si zvolíš oslepující tak všechny změny tvaru pak jsou oslepující. Proto máš na 1. lvlu přepnutí zpět na magický.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Černokněžník

Post by XŠevyX »

Žádná z černokněžníkových invokací mu nezruší neviditelnost,i když je seslána na nepřítele.
=============
Seart
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Černokněžník

Post by kokosak »

Strašlivá esence - strach nefunguje. Cíl je zasažen, save nehodí, imunitu nemá a stejně nic.

update - strach funguje, ale nezobrazuje se efekt fearu
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Černokněžník

Post by kokosak »

temný řetěz nerozlišuje mezi spolubojovníky a protivníky - účel?
PUF!
Darius
Poutník
Posts: 88
Joined: 02:14 29. May 2010

Re: Černokněžník

Post by Darius »

od 2 lvl dostává jen 5 skillpointů s int 14 (tj - 1 lvl dobrodruh 1 lvl černokněžník)

Nemůže si vzít žádné zaměření na zbraň má jen neozbrojený boj.

Chyběj featy jako průrazné kouzlo,tiché kouzlo a jiné co má třeba mág

Pokud dobře počítám má jen 14 featů,na epicu nedostává bonusové featy (nepočítám invokace)

Proměna v démona přidává jenom sílu o 12 a nic víc... (je to tak správně?Přijde mi to málo)
Last edited by Darius on 20:05 01. Sep 2013, edited 1 time in total.
Never be ashamed of a scar.It simply means you were stronger than whatever tried to hurt you - Unknown
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

Darius wrote:od 2 lvl dostává jen 5 skillpointů s int 14 (tj - 1 lvl dobrodruh 1 lvl černokněžník)

Nemůže si vzít žádné zaměření na zbraň má jen neozbrojený boj.

Chyběj featy jako průrazné kouzlo,tiché kouzlo a jiné co má třeba mág

Pokud dobře počítám má jen 14 featů,na epicu nedostává bonusové featy (nepočítám invokace)
S jakou rasou má tolik skillpointů?

Jinak ten zbytek je správně.
Darius
Poutník
Posts: 88
Joined: 02:14 29. May 2010

Re: Černokněžník

Post by Darius »

Shaman88 wrote:
Darius wrote:od 2 lvl dostává jen 5 skillpointů s int 14 (tj - 1 lvl dobrodruh 1 lvl černokněžník)

Nemůže si vzít žádné zaměření na zbraň má jen neozbrojený boj.

Chyběj featy jako průrazné kouzlo,tiché kouzlo a jiné co má třeba mág

Pokud dobře počítám má jen 14 featů,na epicu nedostává bonusové featy (nepočítám invokace)
S jakou rasou má tolik skillpointů?

Jinak ten zbytek je správně.
s rasou vzdušný genasi.

Jinak vážně si nebude moct vzít jiné změřko na zbraŇ? k čemu pak jsou kouzla jako ohavná rána,dozvuk bolesti...Q.o
Never be ashamed of a scar.It simply means you were stronger than whatever tried to hurt you - Unknown
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Černokněžník

Post by J.F.Payne »

Touch attack a ještě by zaměření chtěli!
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

Darius wrote: Jinak vážně si nebude moct vzít jiné změřko na zbraŇ? k čemu pak jsou kouzla jako ohavná rána,dozvuk bolesti...Q.o
Na co potřebuješ zaměření ohavná rána ti přidá ten dmg na zbraň co používáš... Takže zvol nějaké druhé povolání k tomu.
Locked