upravy kouzel

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: upravy kouzel

Post by kucik »

kucik wrote: Haste:
The transmuted creatures move and act more quickly than normal. This extra speed has several effects.
When making a full attack action, a hasted creature may make one extra attack with any weapon he is holding. The attack is made using the creature's full base attack bonus, plus any modifiers appropriate to the situation.
A hasted creature gains a +1 bonus on attack rolls and a +1 dodge bonus to AC and Reflex saves.
Premenena bytost se pohybuje a jedna rychleji nez normalne. Zvysena rychlost ma nekolik efektu. Pri provadeni utocne akce, muze bytost provest jeden utoka navic s jakoukoliv zbrani, kterou drzi. Utok se provadi s plnym zakladnim bonusem utoku plus upravy odpovidajici situaci.
A zrychlena bytost ziska +1 bonus k utoku a +1 uhybny bonus k obranemu cislu a k zachranym hodum na reflex.

Ta kura mi prijde oslabena moc, proto Navrhoval bych reseni:
AC = 2 + (lvl - 3)/5
neboli
lvl 1 - 7: +2
lvl 8 - 12: +3
lvl 13 - 17: +4
lvl 18 + : +5

Uz od prvnich levelu je to tim padem uzitecne kouzlo, ale na +5 se dostane az na 18. levelu. Na 18. lvl to nekomu muze pripadat slabe, ale je treba pamatovat, ze je o kouzlo druheho kruhu, kde ma postava dost slotu a navic ma za takhle nizke kouzlo minimalni unavu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: upravy kouzel

Post by Shifter »

kucikuv navrh ohledne kury se mi zda jako rozumne reseni pro obe strany...
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: upravy kouzel

Post by Rejty »

Shifter wrote:kucikuv navrh ohledne kury se mi zda jako rozumne reseni pro obe strany...
Souhlasim.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: upravy kouzel

Post by Awadar »

děkuji, jooo to už jde, jen sem z toho prvního popisku měl strach že ten 1 útok navíc byl vyměněn za 1 AB a ta Kůra se mě taky zdá lepšejší
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: upravy kouzel

Post by melvik »

sem krutak nejkrutakovejsi :D
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: upravy kouzel

Post by Zyga »

Fiha, tak se divim ze se najednou zacalo tolik prskat kvuly kure, ze by najednou nekoho nasralo ze si nemuze naboostit AC tak brzo takovym peknym a hlavne trivialnim kouzlem? jestli se nepletu je upraveny i kouzlo magic vestment (taky klericky, jak se tomu nadava cesky si ted nemuzu vzpomenout), proc si nekdo nestezoval uz na to?
Mimochodem, sem toho nazoru ze kouzla by se meli odvijet od sehnatelnyho vybaveni, v normalnim DnD svete postava na 18. vlastni obvykle par +5 vecicek, na thalii kde je snizena uroven mygickejch predmetu si vo nich muze nechat jenom zdat, tim dochazi akorat k nevyvazeni kouzelnickejch a nekouzlicich povolani, takze se zpomalenim rustu bonusu z enchantmentovejch kouzel plne souhlasim
A k tomu Hastu, aby daval utok navic kazdou zbrani by asi neslo, co? :mrgreen:
myslim teda pokad nekdo pouziva dve zbrane a ne jenom jednu
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: upravy kouzel

Post by Jachym »

Kucíkův návrh se mi líbí jenom se chci zeptat na dobu trvání kouzla , nyní naběhnu do dungu a po první bestii mi kůra spadne prostě ten čas je velmi krátký, co udělat dobu trvání alespoň jako u kamenky?
Menhiri Dierta
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: upravy kouzel

Post by Jachym »

Kiri wrote:
Jachym wrote:.... to přenechám
mladíkům jenž pokud nenapíší za každou větou KURVA tak se zřejmě cítí méněcení
a musí si tak dodat důležitosti a síli.
Je to vytazeny, pac mam pocit, ze se to tyka zrovna me postavy. Podobny slovni prujem patri k charakteru ;-) pokud to nepohorsuje jen tvoji postavu ,lae i tebe tak sry, ale nehraju tzc vycpanyho medveda polozenyho na posteli. Nekoukam na to jakej kdo ma lvl, ale socialni postaveni jako postava. Nepisu tak jenom za sebe. Diky a sry za offtopic

Ne ne Kiri tebe jsem jistě nemyslel , jen mne zarazilo že se na foru se takové výrazy tolerují.
Jestli myslíš nadávky ve hře , tak to chápu že to patří k postavě např. to tvoje *plive na zem* to snad každý pochopí jaká ta postava je ne?

Že jste se rozepsali o tom věku Phottera - tak dobře pokud má okolo 50 let tak
to jsme soukmenovci a žádnej mladík není. Ale má-li pod 40 tak je to mladík a basta.
Menhiri Dierta
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: upravy kouzel

Post by photter »

Jachym wrote:...má-li pod 40 tak je to mladík a basta.
...nemá.... :cry: ...neni.... :cry: :cry: ...kurva !!!!!
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: upravy kouzel

Post by melvik »

flameři

kura upravena na :

AC = 2 + (lvl - 3)/5
neboli
lvl 1 - 7: +2
lvl 8 - 12: +3
lvl 13 - 17: +4
lvl 18 + : +5

tah/lvl
Locked