- štít hrdinství se kombinuje s válečným řevem
- kletba hněvu přidává méně, než dle popisu má
- stále jde naklikat jen 10 lvl vojevůdce
edit: tak přítelíček si hází, když neuspěje, tak jen strach na něm kmitne a je hned v poho
...a nějaký nápad, proč by to nemohlo jít?karolina wrote:Těch 10 lvlů není pravda, mě to funguje normálně
Je to prestižka, jen 10 lvlů dáš před epikem.Barbar321 wrote:...a nějaký nápad, proč by to nemohlo jít?karolina wrote:Těch 10 lvlů není pravda, mě to funguje normálně
Tak to bude tímJ.F.Payne wrote:Je to prestižka, takže další levely vojevůdce (11+) si můžeš vzít až po epiku.
Strach od koho?karolina wrote:Válečný řev jde zařvat i když mám strach
Já zkoušel řevem zvednout sejvy, když byla postavička v panice. Zrovna to ale nešlo. Škoda, to by se mohlo hoditkarolina wrote:Tohle bylo od draka..
nic jiného nejde, jen ten válečný řev
Co je myšleno neutrální bytost?LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.