Šampion
Re: Šampion
Tak ta specka viditelně bez bojovníka nejde, takže tam holt nebude no.
A to rozdrceni hned odeberu.
A to rozdrceni hned odeberu.
Re: Šampion
Takže epickej feat mocné smetení bude pro Šampiona k užitku jen v kombu s paladinem?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Šampion
Ano.J.F.Payne wrote:Takže epickej feat mocné smetení bude pro Šampiona k užitku jen v kombu s paladinem?