Kdo by se k nam chtel pridat, tak at napise sem. neni jeste zadnej termin, ten by se mel dohodnout tady, podle toho, kolik se nas prihlasi. Mne osobne je to uplne jedno, jen at to neni noc pred zkouskou
Predbezne bych to videl mezi 12-31 kvetnem. Jestli fsak dohodnem behem dvou dni stredu vecer, jdu do toho taky
Uvazoval jsem, ze bychom ten sraz provedly v hospode Thalie : http://www.thalie.cz/ Bude to stylove, je to ode mne kousek a prej tam maji dobre steaky, takze proc ne
