Exorcista
Exorcista
Na 20tém lvlu exorcisty získává feat Epický bojovník.
Narušení magie - seslání trvá jedno kolo a následující čekání na útok zabere kolo další
- property on hit: Zbraň pocházející z thalie zůstává permanentně na zbrani
Rozptyly... asi fungují... Záleží jestli je na nich odstraněna lvl restrikce na testu
Narušení magie - seslání trvá jedno kolo a následující čekání na útok zabere kolo další
- property on hit: Zbraň pocházející z thalie zůstává permanentně na zbrani
Rozptyly... asi fungují... Záleží jestli je na nich odstraněna lvl restrikce na testu
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Exorcista
Zbran pocházející z Thalie je na zbrani permanentně, dává se tam jakmile zbraň dáš do ruky a opět se sundá poté co zbraň položíš na zem nebo do inventáře.innfra wrote:Na 20tém lvlu exorcisty získává feat Epický bojovník.
Narušení magie - seslání trvá jedno kolo a následující čekání na útok zabere kolo další
- property on hit: Zbraň pocházející z thalie zůstává permanentně na zbrani
Rozptyly... asi fungují... Záleží jestli je na nich odstraněna lvl restrikce na testu
Re: Exorcista
Otestuji znovu, mám pocit, že to tam setrvávalo.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Exorcista
Ano, property, se chová řádně jak má co jsem sledoval při používání narušení magie.
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Exorcista
Tohle nechápu.innfra wrote:Ano, property, se chová řádně jak má co jsem sledoval při používání narušení magie.
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).
Co to znamená že vyvolá iniciativu?
Co to znamená že se přiřadí na zbraň a jak vydrží neomezeně?
Tam nikde žádné srážení není, já nevím jestli se bavíme o stejném featu.
V každém případě do příští verze přidám informativní hlášku o zapnutí a zruším tu animaci "mávání rukou".
Re: Exorcista
Bavíme, ono takhle sepsané je to dost k neuvěření, ale opravdu to sráží... po tz vypnutí, nebo to alespoň hodí animaci, klidně ti to ukáži.Shaman88 wrote:Tohle nechápu.innfra wrote:Ano, property, se chová řádně jak má co jsem sledoval při používání narušení magie.
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).
Co to znamená že vyvolá iniciativu?
Co to znamená že se přiřadí na zbraň a jak vydrží neomezeně?
Tam nikde žádné srážení není, já nevím jestli se bavíme o stejném featu.
V každém případě do příští verze přidám informativní hlášku o zapnutí a zruším tu animaci "mávání rukou".
Měl jsem ten feat 2x k dispozici, tak jednou ho aktivuji a má vydržet 9 sekund. Což se neděje. A na zbrani vydrží až do dalšího seslání. Pak se deaktivuje kompletně, není pak ani těch 9 sekund na zbrani.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Exorcista
Jak neděje, co má vydržet 9 sekund, my si asi nerozumíme.innfra wrote:Bavíme, ono takhle sepsané je to dost k neuvěření, ale opravdu to sráží... po tz vypnutí, nebo to alespoň hodí animaci, klidně ti to ukáži.Shaman88 wrote:Tohle nechápu.innfra wrote:Ano, property, se chová řádně jak má co jsem sledoval při používání narušení magie.
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).
Co to znamená že vyvolá iniciativu?
Co to znamená že se přiřadí na zbraň a jak vydrží neomezeně?
Tam nikde žádné srážení není, já nevím jestli se bavíme o stejném featu.
V každém případě do příští verze přidám informativní hlášku o zapnutí a zruším tu animaci "mávání rukou".
Měl jsem ten feat 2x k dispozici, tak jednou ho aktivuji a má vydržet 9 sekund. Což se neděje. A na zbrani vydrží až do dalšího seslání. Pak se deaktivuje kompletně, není pak ani těch 9 sekund na zbrani.
Ten feat funguje tak že jedinné co umí je že udělá nějaké světýlko jako vizuální animaci a pak uloží aktuální čas do proměnné a to je vše co dělá.
A pak při zásahu zbraní se zkontroluje jestli máš feat narušení magie, pokud jo tak se vytáhne čas z té proměnné a pokud ještě neuběhlo 9 sekund od aktivace schopnosti tak dá cíli naruseni.
Re: Exorcista
Aha, tak to vůbec nefunguje...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Exorcista
Prostě to chodí úplně jinak a chová se to jak popisuji. Odpovídaje tomuhle. Žádné utišení tam není, pouze selhání kouzla. Provázené chybami aplikace.Narušení magie
- Exorcista dokáže narušit magické schopnosti pouhým úderem. Proveďte útok, pokud netrefíte, použití této schopnosti je ztraceno. Jakýkoliv tvor zasažený touto schopností získává selhání mystických kouzel rovné dvojnásobku úrovně exorcisty. Proti této schopnosti není žádný záchranný hod. Narušení magie trvá 1 kolo / úroveň exorcisty. Efekt není kumulativní.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Exorcista
Jo sorry, upsal jsem se, není to utišení ale selhání mystického kouzla.
Re: Exorcista
Však přesně tohle jsem popsal.innfra wrote:Prostě to chodí úplně jinak a chová se to jak popisuji. Odpovídaje tomuhle. Žádné utišení tam není, pouze selhání kouzla. Provázené chybami aplikace.Narušení magie
- Exorcista dokáže narušit magické schopnosti pouhým úderem. Proveďte útok, pokud netrefíte, použití této schopnosti je ztraceno. Jakýkoliv tvor zasažený touto schopností získává selhání mystických kouzel rovné dvojnásobku úrovně exorcisty. Proti této schopnosti není žádný záchranný hod. Narušení magie trvá 1 kolo / úroveň exorcisty. Efekt není kumulativní.
Re: Exorcista
Jestli můžeš na test, tak ti to předvedu...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Exorcista
Jdu.