Viete mi niekto poradiť či sa dá nastaviť run on\off
Doteraz keď chcem aby moja postava kráčala ,tak ťahám tesne za ním kurzor,ale to je niekedy fakt na nič. Možno som iba opeť trochen pozadu a trebárz som si nevšimol takú funkciu že Run On\Off
skarbi wrote:Já osobně, když mi nebaví furt fržet Shift, chodim v modu hledání
Da sa to nastavit v ovladani na akukolvek klavesnicu.. neviem presne ako to tam stoji ale je to nieco ako "jit dopredu"Skipp wrote:...
Jenže nesmíš zapomenout na postavy s vrozenou Ostrostí smyslů... jenže tohle u duergarů nehrozískarbi wrote:Já osobně, když mi nebaví furt fržet Shift, chodim v modu hledání
