Bronzový duergar

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Bronzový duergar

Post by innfra »

Bronzový duergar - ECL 1
- klíčové slovo: bronzovy
- omezení: přesvědčení (jakékoliv zlé), Podtemno
- vlastnosti: +2 odolnost
- dovednosti: +2 skrývání, +2 tichý pohyb, +2 čarozpyt
- ostatní: používání zbraní (trpasličí sekera), +2 záchranné hody proti magii, +1 AB proti odchylkám, +4 AC proti odchylkám, vidění ve tmě, oslepení na světle, imunita na paralýzu a jedy
-místo odchylek má feat bijec orků
-chybí mu imunita na paralízu a na jedy
-chybí mu +2 skrývání, +2 tichý pohyb
-navíc má +2 výcvik, +2 všímavost
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Bronzový duergar

Post by Shaman88 »

innfra wrote:
Bronzový duergar - ECL 1
- klíčové slovo: bronzovy
- omezení: přesvědčení (jakékoliv zlé), Podtemno
- vlastnosti: +2 odolnost
- dovednosti: +2 skrývání, +2 tichý pohyb, +2 čarozpyt
- ostatní: používání zbraní (trpasličí sekera), +2 záchranné hody proti magii, +1 AB proti odchylkám, +4 AC proti odchylkám, vidění ve tmě, oslepení na světle, imunita na paralýzu a jedy
-místo odchylek má feat bijec orků
-chybí mu imunita na paralízu a na jedy
-chybí mu +2 skrývání, +2 tichý pohyb
-navíc má +2 výcvik, +2 všímavost
To jsi mimo, to jsi postavil štítového. Zřejmě jsi duergarovi nedal zlé přesvědčení takže ti to dalo defaultního štítového.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Bronzový duergar

Post by innfra »

Hmm, na bronzáka není zavěšen systém s přesvědčením. U nezlých drowů mě to napsalo, že jsem zaveden a vykoplo.

Jinak potvrzuji, že je správně.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Locked