TERMÍN LETNÍHO SRAZU

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Termín srazu:

27. - 29. cervence
2
18%
24. - 26. srpna
2
18%
Můžu vždy.
6
55%
Nepřijedu.
1
9%
 
Total votes: 11

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

TERMÍN LETNÍHO SRAZU

Post by Rejty »

V lete se bude konat velky sraz Thalie na cely vikend (od patku az do nedele). Ne jen posedet do hospody, jelikoz nas zrejme pocti svoji navstevou i Slovaci, tak aby se sem netahli jen kvuli jednomu veceru v hospode. 8)

Sraz se bude konat na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse bude domluveno, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil :wink: Na louce je srub, sice v nem jsou podsady, ale da se tam natahnout plachta, kdyby byla neprizen pocasi a ukryt se pred destem. Pobliz je take vojensky bunkr upraveny jako srub, takze zajemci mohou prespat i tam. Nedaleko jsou zriceniny hradu Falknstej, Gudstejn ci Krasikov, nebo zamek Bezdruzice, kam bysme se mohli podivat. Take v horkych letnich dnech se muzeme vykoupat v zatopenem lomu nebo na koupalisti. Hrebem celeho vikendu bude navsteva opravdoveho a nefalsovaneho Hostince U Krkovicky!!! :twisted:

Hlasujte pls všichni, i ti, co nepojedou! Ať v tom máme přehled. Díky
Last edited by Rejty on 14:11 06. Jun 2007, edited 1 time in total.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

Hlasoval jsem pro 27 - 29¨cervence ale klidne bych iu driv...... :wink:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Ja zatim termin nevim, budem presnejsie vediet tak za mesiac, ale asi skor ten srpen nekdy.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Hassan wrote:Hlasoval jsem pro 27 - 29¨cervence ale klidne bych iu driv...... :wink:
Driv to nejde, louka je obsazena a ja jsem stejne pryc...
Vedoucí týmu Thalie
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

17.-19. srpna by to pro mě bylo asi nejlepší, ale můžu kdykoliv (snad)
Vaillardo Vran:
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

no ja bych totiz rad prijel ale v srpnu a zvlas ke konci to mam dos spatny pac se ucim na maturitni reparat *poskrabe se na hlave*takze jsem prave chtel takhle nak v tom cervenci srpen je pro me dost sibenicn...no ale samozrejme rozhoduje vetsina :wink: i
Locked