Ja si naopak myslim, ze tu projevuju dost asertivity.
1. Takze ty ses tam nevydal, jenom jsi proste nahodou sel tim smerem. Ja jsem asi natvrdlej. Jaky je v tom rozdil?
2. Nemyslim si, ze bych ten post nejak prekroutil. Ano, citoval jsem jen jeho konec, ktery mi prisel nejkomictejsi. Nemyslim si, ze by absence zacatku odstavce nejak zasadne menila vyznam vety "já nebyl schopen zabít v podobě medvěda ani dva blbé obry".
Proc jsem na to upozornil? Protoze imho stoji za zamysleni, jestli se mam jako druid, at uz v jakekoliv podobe, vrhat mezi tlupu obru, ktere vidim poprve v zivote. Ja chapu, ze skusit se musi vsechno. Trebas nebudou tak silni, jak vypadaji. Jenze oni byli a jak vidno, nejsou asi tak uplne "blbi".
A tady je ten rozdil. Zatimco ja si reknu, ze jsem proste narazil na neco nad moje sily a nemel jsem se s tim poustet do krizku, Ty tu napises hromadu textu o tom, ze by se to melo zmenit.
Naj lokace Thalie - duben 08
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
photter wrote:jo tak tys tam vlez potřetí zasebou, přesněs věděl do čeho deš a stejně sis nedal pokoj ? ani nechtěj vědět, co bych ti udělal jako DM, kdybych tě u toho načapal
Šlo o to, že za tou soutěskou byl Arto a chtěl se dostat ke mně. Tak já jsem chtěl ty dva oddělený obry, co jsem vylákal ze soutěsky a byli už notně načnutý, prostě dodělat. Jsem tam seděl půl hodiny u ohně a už jako fakt nevěděl, co dělat, opravdu se mi nechtělo jít celou Stříbrnou stezkou zase tu dlouhou štreku zpátky. Jsem už nelezl do soutěsky, jen na křižovatku cest, ale oni tam byli pořád ti dva vylákaní a hned za přechodem.
To KUCIK - já jsem o změně obrů nepsal vůbec nic. Já jsem psal úplně o něčem jiném. O tom, že když není otevřený Khar Dun ani to druhý město (barbarů), a přitom na ně ukazatele ukazujou po celý Stříbrný stezce, tak by byla taková pomoc pro poutníky, když dojdou do SLEPÝ uličky de facto, aby se zkratkou dostali pryč, dokud ty města nebudou otevřený. NIc jiného. To,ž e mně tam zabili dva blbý obři byla jen historka navíc, co se mi tam jako stalo. Takže jsi to celý překroutil.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Ad topic: mně se velmi líbí lokace vodopádu těch vil nebo jak se to jmenuje v Údolí větrů tuším. Jsem tam byl jen jednou, hihi, před smrtí, takže si to přesně nepamatuju... ale celkově se mi líběj ty lokace tam kolem toho Gruberiku (který jsem nějak nenašel, snad příště).
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
[quote="Darien"][ opravdu se mi nechtělo jít celou Stříbrnou stezkou zase tu dlouhou štreku zpátky.
Takže jsi zvolil racionální řešení - nejkratší cesta je přes očistec !
Takže jsi zvolil racionální řešení - nejkratší cesta je přes očistec !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť