Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by DenGrasse »

melvik wrote:
DenGrasse wrote:nejde zpracovat list anděliky a z rostliny kde se dá najít (angelica) se nedá sbírat, místo toho se otevře inventář (zelené vršky - křižovatka nebo ta vedle)
nenasel sem ji :(, prosim o upresneni
uz tam neni, zmizela po tve uprave na zelene suroviny...

ale upravene poživatiny - česnek atd. jdou i po zpracování prodat v hospodě (a pořád mají bílé nápisy).
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by melvik »

DenGrasse wrote:
melvik wrote:
DenGrasse wrote:nejde zpracovat list anděliky a z rostliny kde se dá najít (angelica) se nedá sbírat, místo toho se otevře inventář (zelené vršky - křižovatka nebo ta vedle)
nenasel sem ji :(, prosim o upresneni
uz tam neni, zmizela po tve uprave na zelene suroviny...

ale upravene poživatiny - česnek atd. jdou i po zpracování prodat v hospodě (a pořád mají bílé nápisy).
po resu uz by nemely jit (nove udelane)
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by DenGrasse »

melvik wrote:...
zkoušeno před dvěma dny: česnek vypisuje při sběru zelené hlášky, ale stackuje se s původním a prodat dohromady tudíž jde.
včera večer se česnek vrátil do původního nastavení, vypisoval hlášku žlutě, popisek bílý a prodat šel i zpracovaný.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by melvik »

nojo prepsal se nam modulek :)
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by monstera »

Entercapova žláza má správnou barvu, ale nejde zpracovat....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by DenGrasse »

v alchymistické příručce je napsáno, že světelný odvar lze vyrobit ze surovin (mimo jiné) zázvor a včelí vosk. nezdálo se mi to a pokus jsem provedl. hláška: toto v kotli být nemělo, zranění (naštěstí jen za málo) a jako finále včelí vosk v kotli zůstal...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by kaz »

I me pokusy potvrdili, ze se alchymista ve sve prirucce spletl alespon s jednou ingredienci, ktera jisto jiste nepatri mezi elementy. Vypada to, ze po stovkach pokusu s lektvary, alchymistum pamet zacne selhavat :) . Jo jo, ceka nas to vsechny :mrgreen:
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by Jachym »

DenGrasse wrote:v alchymistické příručce je napsáno, že světelný odvar lze vyrobit ze surovin (mimo jiné) zázvor a včelí vosk. nezdálo se mi to a pokus jsem provedl. hláška: toto v kotli být nemělo, zranění (naštěstí jen za málo) a jako finále včelí vosk v kotli zůstal...


Jo jo produkty včeliček jsou prostě nezničitelné. Jo a nejsi ty náhodou ta mladá dívka co jsem jí daroval/a několik včelích vosků ??
Menhiri Dierta
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by DenGrasse »

Jachym wrote:Jo jo produkty včeliček jsou prostě nezničitelné. Jo a nejsi ty náhodou ta mladá dívka co jsem jí daroval/a několik včelích vosků ??
ne, mladá dívka seš ty. já si svůj vosk sbírám vlastnožihadlově.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Morendred
Obyvatel
Posts: 100
Joined: 17:35 03. May 2008

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Post by Morendred »

monstera wrote:Entercapova žláza má správnou barvu, ale nejde zpracovat....
Problem s touhle surovinou stale pretrvava. Ze vsech Ethercapu na ktere jsem narazil lze vyriznout Ehercapova zlaza - ma zeleny popisek, jde prodat jako trofej, ale nejde zpracovat
Na duhou stranu jednou jsem narazil na surovinu Ethercapova SNOVACI zlaza - ta ma bily popisek, nejde prodat jako trofej ale jde zpracovat (a netusim z ceho pada :evil: )
Isabel
Locked