IL2?Molly23 wrote:Tak dneska mám pro vás fakt kulišárnu! Není to až tak těžké, ale rozhodně vás to trošku potrápí.
Ale když vás potrápil Thunderbolt tak teda nevím nevím, ale třeba si napravíte reputaci kolegové piloti.
World of Planes
Re: World of Planes
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: World of Planes
Tak Theogil byl blízko, ale správně to má Diemo, ikdyž druhou větou ze sebe udělal hlupáka
...
Jen se podívej Diemo...

Jen se podívej Diemo...

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Ty máš o sobě vysoký mínění viď ?Molly23 wrote:ale správně to má Diemo, ikdyž druhou větou ze sebe udělal hlupáka...
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: World of Planes
A nemyslíš, že ze sebe děláš hlupáka ty ? Když se snažíš tý elity dosáhnout ? 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: World of Planes
Nesnaž se mě odradit! Jednou chci mít podobný podpis jako máš ty a já se jen tak nevzdám!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Pořád má ale stejný drak, stejný motor atd. prostě pořád je to Spit
.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Kolegové piloti, pošle mi někdo to naše TS? Jsem si při obnově zapomněl zálohovat TSko.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Víte co je super? Že si můžete s premiovými letadly zalítat zkušební lety
. Třeba XP-55 je sranda 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Jak je na tom ta hra s realističností letu a soubjů? Co jsem četl kritiky, tak je to myšáda arkáda.....
Re: World of Planes
World of Warplanes je arkáda jako prase.
WarThunder nabízí tři obtížnosti. Arkáda, historická, realistická.
Arkádu nebudu rozvádět.
Historická je už hnedle o něčem jiném. Letadlo se chová víc jako letadlo. Při vysoké rychlosti se ti i rozpadne. Omezená munice, omezené palivo. Pilot, případně střelci jsou zabitelní... atd. Prostě už to působí jako simulace. Na druhou stranu můžeš mít pohled z venčí, letadla mají u sebe popisky atd.
Realistická je už masakr. Musíš dokončit komplet výuku aby tě to pustilo do realistických. Musíš prý mít joystick. Já realistickou ještě neletěl (v uzavřené betě akorát), protože mě to nějako nechce pustit ikdyž mám dolítanou výuku
. Ale co vím, že tam máš pohled jedině z kokpitu a tuším že letadla nemají popisky?
My lítáme historické a dle mě je to super kompromis. Nejnapínavější je vždycky se vrátit na letiště, když ti uniká palivo, běží už jen jeden motor atd.
WarThunder nabízí tři obtížnosti. Arkáda, historická, realistická.
Arkádu nebudu rozvádět.
Historická je už hnedle o něčem jiném. Letadlo se chová víc jako letadlo. Při vysoké rychlosti se ti i rozpadne. Omezená munice, omezené palivo. Pilot, případně střelci jsou zabitelní... atd. Prostě už to působí jako simulace. Na druhou stranu můžeš mít pohled z venčí, letadla mají u sebe popisky atd.
Realistická je už masakr. Musíš dokončit komplet výuku aby tě to pustilo do realistických. Musíš prý mít joystick. Já realistickou ještě neletěl (v uzavřené betě akorát), protože mě to nějako nechce pustit ikdyž mám dolítanou výuku
My lítáme historické a dle mě je to super kompromis. Nejnapínavější je vždycky se vrátit na letiště, když ti uniká palivo, běží už jen jeden motor atd.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
